Струнні маяки для штукатурення стін

Конструктивно струнні маяки є компактними металеві корпуси з регулювальним гвинтом усередині. Щоб натягнути дріт як струну, потрібні два таких кріплення, які встановлюються з різних сторін стіни, яку належить вирівняти. Струна натягується на регулювальні гвинти горизонтально.

На сайте https://golovko.com.ua/kredit-plyus вы сможете узнать, что будет если у вас есть долг по кредиту.

У такого дротяного орієнтира для штукатура є ряд переваг:

Планкові вироби зазвичай мають довжину два або три метри. А дріт можна натягнути на куди більшу відстань, до 15 метрів. Тобто маяк буде встановлено відразу по всій стіні, без перерв.

Струна тонка і ледь помітна. Це дозволяє наносити на поверхню шар штукатурки від 2 міліметрів. А пластикові та металеві перфоровані маяки мають товщину мінімум в 3 міліметри, зазвичай більше. Тобто використання струнних маяків дозволяє економити розчин, наносити його рівним тонким шаром.

Вироби багаторазові. Після вирівнювання стіни металеві кріплення просто знімаються, відмиваються від розчину і їх можна застосовувати знову.

Струну можна замінити, з металевими коробками нічого не трапиться довгий час.

Зменшення товщини шару штукатурки призводить до того, що обробка швидше висихає, тобто можна буде незабаром приступити до наступного етапу ремонтних робіт.

Немає різниці між горизонтальним і вертикальним шляхом стягування, звичайно, якщо у майстра є хоча б мінімальні навички.

Коштують струнні маяки недорого, а при бажанні їх можна зробити самостійно. Будуть потрібні тільки два металевих куточка, 10 болтів з гайками, дюбелі і саморізи, гайковий ключ і плоскогубці, а також сама дріт.

З мінусів струнних маяків відзначимо:

До стіни вони прикручуються саморізами або дюбелями, тобто буде потрібно інструмент, вручну НЕ прикріпити.

Після того як маяки були зняті, ці місця потрібно буде обштукатурити, вирівняти з усією іншою поверхнею.

Якщо перепад поверхні великий, то під металеві кріплення доводиться встановлювати підкладку. І обмазка струни стане істотно складніше, її доведеться проводити в кілька етапів.

Кріпляться струнні маяки на стінах приблизно в 30 сантиметрах від стелі та підлоги, праворуч і ліворуч. Тобто для однієї стіни потрібні чотири металевих кріплення і дві дротяних струни. На цегла і бетон металеві куточки кріпляться дюбель-цвяхами, до деревини - саморізами. Дріт кріпиться до отворів куточків гайками і болтами. Жорстка натяжка забезпечується гайковим ключем. В процесі важливо, щоб струна не порвалася! Дріт притискається до поверхні і промащується гіпсом, щоб не прогиналася під час роботи правилом. У перший раз встановити струнні маяки буває складно, але потім процес йде набагато швидше.

Прибрати струнні маяки після закінчення роботи набагато простіше. Потрібно злегка зняти вже схопився розчин, підняти дріт і відкрутити бічні кріплення. Після стіна підрівнюється, забираються всі сліди кріплення.

Не можна сказати, що струнні маяки незамінні і є ідеальним вибором для майстра. Однак, якщо потрібен тонкий шар штукатурки і працювати доводиться на великій поверхні, вони стануть оптимальним орієнтиром.

Сучасна керамічна черепиця

Дизайн Офиса Турагентства

Найкращі Блоки для Парканів на Ринку

Вибір димоходу для сауни та лазні