Вибираємо вимикачі

Від того, наскільки правильно був зроблений вибір розетки або вимикача, залежить не тільки зручність їх експлуатації, а й перш за все - безпека проводки приміщення. При заміні або ремонті електропроводки в квартирі необхідно вибирати сучасні моделі. Як правило, при їх виробництві передбачають всі недоліки, які були виявлені в попередніх випусках електровстановочне продукції. Тому, купуючи нові моделі, потрібно вибирати саме ті, які на сьогоднішній день більш вдосконалені.

На сайте https://artswitch.by/ вы можете заказать выключатели света с рисунком, который прекрасно подойдет под ваш интерьер.

Види вимикачів

Пристрій сучасних вимикачів і розеток не зазнало якихось особливих змін. Змінилися тільки їх матеріали виготовлення, розміри деталей і спосіб кріплення. Конструкція вимикача передбачає в собі наявність:

клавіші;

механізму перемикання;

декоративну зовнішню панель;

пластикову або керамічну основу.

Основна відмінність у сучасних моделей вимикачів від їх «попередників» полягає в кількості клавіш, контактів перемикання, а також в розташуванні клем для приєднання. Та й сам матеріал виготовлення більш стійкий до механічних пошкоджень.

Сьогодні у продажу можна зустріти наступні види вимикачів:

Клавишная модель. Найпоширеніший тип установки, кількість клавіш якого збігається з числом електричних ланцюгів.

Прохідний клавішний вимикач. Має в наявності три контакту. Такі моделі використовуються в парі, дозволяючи керувати освітленням з двох різних точок.

Поворотний побутовий пристрій. Це так звані диммери, що дозволяють плавно регулювати рівень освітленості кімнати. Вони чудово працюють з лампами розжарювання.

Ще зустрічаються шнурові і кнопкові вимикачі. Перші пристрої відмінно підходять для прикроватного освітлення або зони відпочинку. Другий вид вимикачів використовують для підсвічування дверних замків.

Офисный Дизайн

Ремонт Офисов в Самаре

Як вибрати пилосос