Що таке розробка архітектурних концепцій

Що таке концепція дизайну?

Концепція дизайну є початковим етапом проектних робіт. У випадку, якщо нерухомість не підпадає під дію місцевого плану просторового розвитку, це є важливим елементом при підготовці заявки на рішення про умови забудови або при поданні заяви до Міністерства інфраструктури про відхилення від Технічних умов, яке має зустріти будівлі та їх розташування. До Ваши послуг розробка архітектурних концепцій за самою вигідною та недорогою ціною.

Концепція проекту має стати основою для підготовки функціональної та корисної програми для проведення публічної процедури у порядку «проектування та будівництво» відповідно до вимог Закону про державні закупівлі.

У чинних нормативних актах він не визначений, але його завдання полягає в тому, щоб створити уявлення про інвестиції та плановані роботи, і має бути визначено як таке.

Що повинна включати концепція дизайну?

Концепція проекту зазвичай включає: візуалізацію будівлі, основні плани поверхів, розрізи і перелік основних технічних даних, а також визначає основні параметри будівлі. Він може включати в себе аналіз оточення ділянки та її розташування, аналіз можливості підключення ділянки та об'єкта до зовнішніх медіа, аналіз сторін світла, видів та нахилу сюжету. Це перше дослідження, на підставі якого можна приступити до оптимізації витрат на будівельні роботи з урахуванням пристосування технічних параметрів будівництва, застосовуваних технологій та будівельних рішень до характеру будівлі, цільового призначення, реальних потреб інвестора тощо.

Підсумовуючи – проектна концепція – це попереднє опрацювання запланованих інвестицій, на підставі якої вже готуються проекти, що становлять додатки до заявок на рішення про умови забудови або заявки на отримання дозволу на будівництво. Він є основою для подальших проектних робіт на етапі проектування будівництва та детального проектування, а також основою для економічних досліджень, оцінки капітальних витрат та інших бізнес-досліджень, включаючи бізнес-плани. Він також визначає критичні елементи інвестицій (технічні, формальні та юридичні), що дозволяє приймати найважливіші інвестиційні рішення.

Как найти идеальные стильные вещи

Струнні маяки для штукатурення стін

Що таке і для чого потрібен оптичний шнур?

Стоимость Ремонта Офисных Помещений

Світлодіодне освітлення у будинку