Яку болгарку вибрати

Кутові шліфувальні машини - це універсальні помічники, які використовуються для різних завдань завдяки системі кріплення аксесуарів, що легко адаптується. УШМ оснащені різьбовим шпинделем М14 та фланцевою гайкою. Аксесуари можна зафіксувати за допомогою гайки та спеціального ключа, що постачається в комплекті, або пригвинтити безпосередньо до шпинделя.

Выбрать болгарки Makita по выгодной цене вы можете в любое удобное время.

Поширені приладдя: відрізні та диски для шліфування , дротяні щітки , полірувальні насадки , абразивні або алмазні чашки по бетону, міксери для розчину, алмазні коронки, пелюсткові круги для зняття фарби та зачистки зварних швів.

Як такого стандартного застосування не існує, хоча вони особливо хороші для швидкого різання металу або будівельних матеріалів, таких як цегла та тротуарна плитка , а також для шліфування металу.

Болгарка є простою конструкцією: складається з двигуна, з'єднаного із зубчастим механізмом, який приводить в рух шпиндель, встановлений під прямим кутом від корпусу, звідси і назва.

Можна знайти прості дешеві екземпляри, і навпаки, набагато дорожчі моделі, оснащені розширеними функціями та сучасними технологіями, які ми розглянемо у цьому посібнику.

Існує низка відмінностей, які враховують при виборі. Незалежно від того, чи купуєте ви шліфувальну машину вперше або хочете замінити стару, знайдете тут корисну інформацію про доступні на ринку опції.

Професійна чи аматорська

Як і більшість електроінструментів, кутові шліфувальні машини виробляються для двох ринків: аматорський (DIY) і професійний . Користувач DIY у цьому контексті буде любителем або домовласником, який використовує інструмент у вільний час. Професійним користувачем буде той, хто використовує болгарку більшу частину дня, 5 днів на тиждень.

В ідеалі, зразки професійного рівня повинні бути в змозі впоратися зі збільшеним робочим навантаженням і розраховані на те, щоб витримувати зловживання робочим процесом, тоді як більшість моделей аматорського класу не обов'язково мають бути такими надійними.

В результаті, інструменти професійного рівня коштують дорожче, але гарантовано підходять для комерційного використання, у той час як інструменти рівня «зроби сам» для цього не підійдуть.

Діаметр диска

Кутові шліфувальні машини класифікуються відповідно до розміру диска, для якого призначені: частіше це 115 мм , 125 мм , і 230 мм . Інші варіанти: 150 мм та 180 мм . Зроблено такий поділ, щоб пристосуватися до кола завдань, котрим вони використовуються. Наприклад, найкраща УШМ для різання товстої тротуарної плитки не буде найкращою для чищення металевих перил огорожі та навпаки.

УШМ меншого розміру легкі та маневрені, але диски, з якими вони працюють, мають обмежену глибину різання та не ефективні для виконання деяких завдань. Навпаки, розглянемо болгарку 230 мм, яка прорізає набагато глибші та ширші матеріали за один прохід, але значно важча і громіздка, і її використання швидко втомлює.

Більше продаються машини 115 мм і 125 мм, і, як правило, простіше придбати диски та аксесуари для них, ніж для менш поширених варіантів.

Футболки с принтами

Як вибрати сокиру?

Садовые оросители

Як вибрати пилосос