Як вибрати пилосос

Зробити прибирання приємним заняттям сьогодні не важко. Варто просто придбати сучасні помічники. Так, підтримати ідеальну чистоту допоможе добрий пилосос. Вертикальний, миючий чи з парогенератором?

Профессиональный ремонт бытовой техники, на сайте http://tend.kiev.ua/ вы можете ознакомиться со всеми услугами.

Види побутових пилососів.

Який пилосос краще вибрати? Цим питанням ми задаємося, вивчаючи різноманітність моделей та конфігурацій у каталогах інтернет-магазинів. Насправді все не так складно. Сьогодні виробники пропонують кілька видів пилососів. Серед них можна виділити:

стандартний побутовий пилосос – усім відомий його зовнішній вигляд. Шланг зі щіткою приєднуються до корпусу, де знаходяться двигун та пилозбірник. Це пилосос для сухого збирання;

вертикальний пилосос - двигун, ємність для пилу та всмоктувальна насадка, об'єднані в корпусі циліндричного вигляду, схожому на трубу. Це робить пилосос більш мобільним порівняно із стандартним, коли під час прибирання за собою ще потрібно тягнути важкий корпус. Для більшої автономності можна придбати вертикальний бездротовий пилосос;

Робот-пилосос - один з розумних гаджетів для будинку, що останніми роками набирає все більшої популярності. Його ключова особливість – повна самостійність та автономність. Пристрій сам переміщається по квартирі, збираючи пил та дрібне сміття, а потім повертається на докстанцію для підзарядки. Участь людини мінімальна. Загалом це дуже компактний пилосос. Поради щодо вибору робота-пилососа та огляд популярних моделей читайте тут ;

миючий пилосос - такий апарат спочатку розбризкує чисту воду по підлозі, а потім назад всмоктує її разом із брудом. Цим агрегатом також можна прибирати розлиті на підлозі рідини. Миючий пилосос для будинку значно полегшує вологе прибирання. Буде корисний сім'ям з дітьми та алергікам;

пилосос-склоочисник – це компактний пристрій з живленням від акумулятора. Розбризкує миючий засіб на скло, а потім збирає його назад. Вимиє будь-яке скло швидко і без розлучень.

Типи збирання

Сухе прибирання – стандартний варіант прибирання за допомогою пилососу. Пилосос для сухого прибирання потужним струменем втягує повітря разом з пилом і сміттям, яке потім осідає в пилозбірнику і фільтрах. Сухе прибирання можуть проводити стандартний, вертикальний та робот-пилосос. Це універсальний варіант, який підійде для будь-яких квартир. Особливо тих, де не дуже багато килимів та гладка поверхня підлоги.

Вологе прибирання - це прерогатива миючих пилососів. У своїй конструкції вони мають два резервуари: для брудної та чистої води. Пилосос з вологим прибиранням - ідеальний варіант для великих по площі будинків, особливо з великою кількістю меблів.

Комбіноване прибирання (сухе + вологе) - пилососи для комбінованого прибирання мають мішок для сміття та контейнер з водою. Є універсальним варіантом.

Парова прибирання - ефективно видаляє забруднення та дезінфікує поверхню нагрітою парою. У моделях пилососів, що підтримують парове прибирання, вбудований бак для води і парогенератор, а також спеціальна насадка. Пар глибоко проникає в тканинні матеріали і вбиває мікроби, що знаходяться там, і пилових кліщів.

Сухе прибирання з функцією всмоктування рідин - не варто плутати з вологим прибиранням. Пилосос із функцією всмоктування рідин за рахунок своєї конструкції дозволяє збирати рідкі забруднювачі: розлиту каву тощо.

невибагливий сад

Як вибрати сокиру?

Як вибрати ванну