Піноблоки або газоблоки. Порівнюємо і вибираємо

При виборі стінового матеріалу часто виникає питання. Будувати стіни з газоблоків або з піноблоків.

Отличного качества купить газоблоки вы можете на сайте компании.

У цій статті постараємося розібратися, що ж це таке газоблок і піноблок. У чому відмінність, в чому подібність. І все ж нарешті усвідомимо собі, а що ж все таки краще?

Спочатку розберемося в технології виготовлення газоблоків і піноблоків.

Пінобетон, це пористий матеріал, який складається з піску, цементу і води. Практично, це цементно-піщаний розчин, який твердне при природній температурі. Пористу структуру йому надають спеціальні хімічні реактиви, які додаються в розчин при перемішуванні. Ці реактиви перетворюють перемішуємо розчин в емульсію. Отриманий пенообразний розчин розливають по формах і після затвердіння отримують вироби різної форми. Одним з таких виробів і є піноблок.

Пориста структура робить піноблок легким і малотеплопроводнимі. Він володіє високими звукоізоляційні характеристики. Цей матеріал міцний і довговічний.

Газобетон, це так само пористий матеріал і він за своїми характеристиками так само має всі переваги пінобетону.

Але технологія його виготовлення відрізняється від технології приготування пінобетону.

Склад газобетону, це пісок, вапно, цемент вода і алюмінієва пудра. Після перемішіванія суміш витримують до певної кондиції, а потім спеціальними струнами ріжуть цей масив на блоки. Після цього блоки відправляються в автоклав. В автоклаві з блоків випаровуються залишки води і він приймає свій остаточний вигляд і свої споживчі властивості.

Газосилікатний блок або коротше газоблок має високу міцність і малотеплопроводен. За цими показниками він трохи випереджає піноблок. Він легкий і є так само як і пеноблок хорошим звукоизолятором.

Так в чому ж різниця?

А відмінність тільки одне. Газоблок дуже гігроскопічний, а піноблок навпаки малогігроскопічен.

Гігроскопічність, це здатність вбирати вологу з повітря і утримувати її. Як приклад можна провести такий досвід. Покласти газоблок і піноблок в воду. Газоблок поплавати у воді менше доби і наситившись водою потоне. Піноблок буде плавати у воді довго.

І газоблоки і піноблоки можна сміливо застосовувати для одноповерхового будівництва За міцності вони можуть застосовуватися і в двоповерховому будинку.

За теплопровідності ці блоки конкурують з деревом і значно перевершують керамічну цеглу.

Ці блоки екологічно безпечні. При їх виготовленні не застосовуються шкідливі речовини.

Але ось технологія зведення стін з газоблоків складніше ніж з піноблоків. Пов'язано це з високою гігроскопічністю цих блоків.

Із заводу блоки йдуть з вологістю 20-30%. Тому після зведення стін зовнішню обробку слід проводити тільки після того, як закінчаться всі мокрі процеси всередині будинку. Це робиться для того, щоб блокам було куди випаровувати міститься в них вологу. Після закінчення внутрішнього оздоблення, необхідно дати стін висохнути. А це 1-2 опалювальні сезони. Якщо ж зовнішню обробку виконувати відразу, то на зовнішній штукатурці можуть виникнути тріщини, через отдавлванія її випаровується вологою.

Всіх цих бід можна уникнути якщо робити на будинку вентильований фасад. Але це подорожчання будівництва. 

​Идеи домашнего дизайна по комнатам

Автоковрики, как их подбирать в салон машины?

Правильно комплектуем гараж инструментами

Продвижение сайтов и интернет-магазинов

Использование натурального дерева в отделке дома