Лиття пластмас під тиском

Завдяки нашому автоматизованому процесу лиття пластмас під тиском ми виготовляємо окремі прототипи та серійні деталі лише за 15 робочих днів або менше. Ми використовуємо алюмінієві форми, що сприяє зниженню витрат на оснащення та прискоренню виробничих циклів. Ми маємо більше 100 різних термопластичних пластиків на складі. До Ваших послуг лиття пластмас на ТПА за самою вигідною та недорогою ціною.

Посібник із проектування лиття пластмас під тиском надає інформацію про можливості та обмеження процесу.

Чому цей метод підходить для вашого проекту?

Використовує швидке лиття під тиском, процес, який став можливим завдяки сучасним технологіям з використанням автоматизованих методів виробництва. CAD-моделі передаються безпосередньо у виробничий відділ, де розпочинається виготовлення прес-форм. У більшості випадків форми виготовляються із алюмінію, а не зі сталі. Це швидше та дешевше, ніж фрезерування сталевих форм. Ми також пропонуємо широкий спектр додаткових послуг для вашого проекту.

Що таке лиття під тиском?

Пластикові гранули плавляться і впорскуються у форму під тиском. Потім матеріал твердне, щоб сформувати кінцевий продукт.

Так працює лиття під тиском

Лиття термопластів під тиском від виробника - це стандартний процес, в якому використовується алюмінієва форма без нагрівальних або охолоджуючих установок, що збільшує час циклу. Це дозволяє нашим співробітникам контролювати тиск упорскування, стежити за якістю, усувати дрібні помилки, щоб вони були готові до відвантаження відразу після виготовлення.

Пластиковий гранулят завантажується в циліндр, де остаточно розплавляється, пресується і впорскується в канали прес-форми. Гарячий матеріал твердне у просторі форми, створюючи литий елемент. Нарешті, ежектори видаляють із форми ту частину, яка потрапляє у завантажувальний бункер. Як тільки партія готова, деталі (або еталонна партія) упаковуються та негайно вирушають. Тут ви отримуєте безкоштовний куб, який візуалізує можливості лиття під тиск.

Как выбрать книжный шкаф

Интерьеры Офисов

Дизайн Проекты Офисов

Линолеум для Офиса