Сучасна керамічна черепиця

Вам буде цікаво дізнатися, що в наш цифровий просунутий століття, коли покрівлі роблять чи не по нано-технологій, більшість будівель в Європі досі покрите справжньою, екологічної черепицею. Дивно, чи не так? І на це є свої причини! Керамічна черепиця на даху будинку по праву вважається аристократичним вибором, вірно служить не менше 100 років і при цьому стійка до будь-якої негоди. Ви можете замовити якісну сучасну керамічну черепицю на https://komplex-dah.com.ua/product-category/dah/keramichna-cherepytsya/koramic/ за самою вигідною, та доступною ціною.

По суті, черепиця зі звичайної глини - це втілення багатовікових ремісничих традицій, нашої історії. Яке нічим не гірше сучасних матеріалів з металу або бітуму, а, завдяки можливості випуску черепків різної форми і дизайну, не поступається також і в декоративності!

І якщо до цього часу в процесі вибору покрівельного матеріалу вам до душі не припали ні метал, ні гонт, ні евроошіфер, задумайтеся: можливо, ви шукали саме цей варіант?

Давайте розглянемо, чим же так хороша керамічна черепиця, її плюси і мінуси, особливості експлуатації в якості покрівельного покриття для приватного будівництва.

Глиняна черепиця - один з найдавніших і найкращих покрівельних покриттів, які застосовувалися в усьому світі. І сьогодні це - одне з кращих і надійних покрівель. З огляду на, що сучасну керамічну черепицю, на відміну від досвіду попередніх поколінь, виготовляють за зовсім іншою технологією.

Сучасна керамічна черепиця радує не тільки екологічністю і кольором, але і стильовим різноманіттям. Весь секрет того чи іншого дизайну - в профілі, а які вони бувають, ми зараз розглянемо:

У низкопрофильной черепиці є плоска частина для відводу води і внутрішній замок. На даху така черепиця має злегка хвилястий вигляд. Таку, наприклад, випускає фірма Koramic.

Хвильова черепиця з замком відрізняється наявністю увігнутою дренажної частини і вигнутою дугоподібної поверхнею іншій частині.

Желобовідних черепиця має внутрішній замок і плоский жолоб для води, як щось середнє між плоскою і низькопрофільною черепицею.

Гладка черепиця з увігнутою дренажної частиною, яка надає найкрасивіший хвилеподібний вигляд.

Черепиця з внутрішнім замком має центральне ребро, яке надає черепиці особливу механічну міцність. Окремий вид - черепиця з гладкою поверхнею і внутрішнім замком.

Римська черепиця з замком відразу кидається в очі серед інших завдяки своїй арочної форми, яка вважається типовою для середземноморської архітектури. Ще більш естетична черепиця зі здвоєним аркою, яка більш економна за рахунок наявності двох хвиль на черепиці.

Нунке-Мунн, або «чернець-черниця». Справжня класика! Але ви будете здивовані, дізнавшись, що «монах-черницею» в Європі більше використовують не для приватного житлового будівництва, а для реставрації історичних об'єктів.

Для дахів звичайних будинків зазвичай йде середземноморська черепиця - виглядала так, немов пролежала на даху під палючим сонцем мінімум років 100.

Особливо стильним вважається романський профіль, який стався від римського, але зарахований теж до середземноморського.

Услуги адвоката по кредиту

Качественная битумная черепица

Стильные ванные и решения

Дизайн Офисных Помещений

Онлайн казино: начало игры