Токарна обробка металу на верстатах високох якості

ТОКАРНА ОБРОБКА МЕТАЛУ

Сучасні процеси створення промислової техніки модернізуються із збереженням високих параметрів, врахуванням взаємозамінності та підвищенням універсальності. Така специфіка дозволяє значно скоротити виробничі витрати та підвищує їхню прибутковість до максимальних значень. До Ваших послуг токарна обробка з чпк за самою вигідною та недорогою ціною.

Ці обставини змушують виробників включати у виробничий ланцюжок центри обробки з числовим програмним управлінням (ЧПУ). Це дозволяє значно скоротити залежність технологічного процесу від людського фактора та одночасно застосовувати обробку великих серій деталей з часткою повторюваності, близькою до 100%.

Токарна обробка металу на верстатах з числовим програмним управлінням – це прецизійна точність, помножена на високу якість. Виробнича база нашого холдингу дозволяє нам забезпечувати простими та складними деталями типу тіл обертання будь-яке великосерійне виробництво. Токарні автомати з ЧПУ дозволяють виконувати різні види робіт:

нарізання різьблення (як внутрішнього, так і зовнішнього);

обробка тіл обертання (як внутрішня, і зовнішня);

обточування конічних поверхонь, проточування канавок;

підрізання торцевих поверхонь; зняття фасок;

створення жолобників і уступів;

свердлильні роботи (зенкерування, свердління, розгортання).

Сучасне високоточне обладнання дозволяє вирішувати найскладніші технологічні завдання. Виготовлення середніх і великих серій деталей будь-якого ступеня складності будь-якої марки сталі або певних видів кольорових металів (сплавів) відбувається в найкоротші терміни. Можливості токарних центрів з ЧПУ включають швидку переналагодження, максимальну продуктивність та найвищу ефективність при мінімальному залученні людини до процесу виробництва.

Високошвидкісна токарна обробка металу вимагає використання сучасного різального інструменту та спеціального оснащення. Токарно-фрезерні роботи на верстатах із ЧПУ забезпечують високий рівень продуктивності без найменшого шлюбу. Завдяки цим особливостям верстатне устаткування цього повсюдно впроваджується на вітчизняних підприємствах. Підвищення складності устаткування, що застосовується, тягне за собою ускладнення обслуговуючих робіт і розширення переліку матеріалів, необхідних для його безперебійного функціонування.

Забота и Уход за Питомцами в Отсутствие Хозяев

Международная служба доставки цветов

Как льготные кредиты влияют на поиски и отчеты