Як зробити для секс гойдалки дома

Що таке секс гойдалки. Опис пристосування. Як зробити секс качали самостійно. Необхідні матеріали та інструменти. Техніка безпеки при користуванні секс гойдалками зробленими самостійно.

Вы можете купить секс качели тут на сайте интернет магазина и узнать как правильно установить.

Інтимне життя давно перестала бути чимось сором'язливим і забороненим. Люди все частіше починають експериментувати, щоб відчувати яскраві відчуття. Тому в спеціалізовані секс магазини приходять не тільки збоченці, а й добропорядні подружні пари.

Для різноманітності інтимного життя можна використовувати різні пристосування. Багато з них можна купити в магазині , але не всім вони підходять за вартістю. Таке пристосування, як секс гойдалки цілком можна виготовити в домашніх умовах своїми руками. При цьому важливо знати технологію, щоб конструкція не виявилася травмоопасной. Ось як зробити секс гойдалки своїми руками.

Що таке секс гойдалки. опис пристосування

Як зробити секс гойдалки і що це - розберемося докладніше.

Це пристосування, яке призначене для занять сексом в польоті і для нових відчуттів. Дуже добре підходить для пар, які хочуть урізноманітнити своє особисте життя, а також для тих, хто має обмеження по стандартному заняття сексом. Це можуть бути партнери з великою вагою, сильною різницею в зростанні, а також після деяких видів травм. Наприклад, після травми спини протипоказані великі навантаження, а гойдалки їх успішно знімають.

Та й взагалі інтимом стає займатися легше, не потрібно витрачати стільки зусиль. Ті пози, які раніше були недоступні через складність або тяжкості, тепер цілком прийнятні. Конструкція може закріплюватися на стелі , за допомогою гаків, а також підвішуватися на дверях або розташовуватися на стійці . Останній варіант - найнадійніший, але і більш громіздкий. Його перевага - це швидкість монтажу і недорога ціна. До того ж у пристрої на стійці більш надійні кріплення, оскільки сама конструкція зазвичай робиться з металу. При цьому кожен раз необхідно перевіряти її стики і стійкість.

А конструкції на двері або на стелю легко прибираються в шафу, подалі від сторонніх поглядів.

Ті, хто вже користувався даними пристосуванням, мають різну точку зору на їх рахунок. Як зробити для сексу гойдалки будинку? Деякі жінки стверджують, що при використанні секс гойдалок може бути важко на них забиратися. Насправді так здається тільки з боку. Все це можна перетворити в цікаву гру. У той же час чоловіки взагалі в захваті від цього пристрою, а коли жінка на них забирається - не потрібно ніяких прелюдій, і так виходить дуже збудливу видовище. Оральний секс стає теж різноманітнішою і простіше.

Як робити секс гойдалки самостійно

Для того щоб якісно виготовити секс гойдалки своїми руками, потрібно слідувати точному алгоритму дій, який прописує все по пунктах.

В першу чергу знадобиться виготовити 4 ременя безпеки. Два з них повинні бути довшими, два - коротше. Також необхідно підготувати 6 мотузок, дві з яких - коротші за довжиною. Також підготувати 4 ланцюга.

У стелі необхідно виконати 4 отвори.

У них помістити кріпильні анкери; чим надійніше вони будуть закріплені, тим безпечніше буде все пристрій.

Міцно пришити ремені безпеки до ременів від рюкзаків; зробити це необхідно навхрест.

На кінці ременів зробити петлі, до яких пізніше прикріпити карабін. А до карабіна - ланцюги. До ланцюга пізніше кріпиться мотузка з синтетики.

Вільний кінець мотузки потрібно також прикріпити до карабіна.

З більш коротких пасів потрібно зробити петлі, які будуть використовуватися для ніг. Петлі повинні бути зшиті з урахуванням того, що в них будуть упиратися ногами, а тому і навантаження буде досить великий.

Карабіни необхідно закріпити на стелі за допомогою анкер. Все - можна користуватися.

На перший погляд виходить, що виготовити любовні гойдалки не складно. Але це тільки на перший погляд. Насправді компанії, які займаються їх виготовленням, можуть перевірити дані конструкції на оптимальну вагу, а також правильно їх збалансувати.

Якщо ви не зможете цього прорахувати, то можливий варіант, коли ви в самому розпалі любові просто впадете з партнером на підлогу, можливо, навіть з частиною стелі. 

Выбор газа для кислородной резки

Светодиодные Лампы для Офиса

Дизайн-проект с обмерным планом