Двері з дзеркалом

різновиди:

Варто відзначити, що конструкції з дзеркалами виділяють міжкімнатні та вхідні, на яких дзеркала розміщують з внутрішньої сторони. Це ідеальний варіант для тих користувачів, хто вважає за краще розглянути себе перед виходом з дому.

Здесь вы сможете найти супермаркет дверей киев гарантируем высокое качесто,большой выбор и низкую цену.

Міжкімнатні конструкції діляться на наступні види:

класичні. Це полотна без зайвих прикрас і додаткових ефектів. Підійдуть для установки в будь-якому інтер'єрі;

тоновані стекла;

матові скла. Внесуть родзинку в будь-який, навіть простий інтер'єр;

глянцеві скла.

Відтінки конструкцій можуть відрізнятися. Доступні срібні варіанти, з графічним відливом, з додаванням золота і бронзи.

Як матеріал для виробництва дверей використовують дерево, ДСП і бамбук. Застосовуються як натуральні, так і штучні моделі. Пластикові конструкції відносяться до категорії нетривких, але в поєднанні з дзеркалом виглядають непогано.

Орні дзеркальні конструкції - традиційний варіант. Різні способи обробки дозволяють вибрати найбільш підходящий варіант.

Митників дзеркальні моделі використовуються в квартирах рідко. Проводять їх з тонованого скла і доповнюють фурнітурою будь-якого кольору.

Приховані двері з дзеркалом - непоганий варіант приховати таємний прохід в приміщення. Про наявність входу знати буде тільки власник, так як потайна конструкція виглядає як стандартне дзеркало.

Дзеркала відносяться до виробів, які легко піддаються обробці. Їх часто покривають візерунками, розмір яких може бути різним. Крім того, декор може бути зроблений на замовлення за індивідуальним ескізом

Дзеркала на дверях можуть займати всю поверхню або бути присутнім на дверях частково. Тобто дзеркало розміщується тільки з одного боку.

Відносно вхідних дверей, то вони виготовляються в декількох варіантах. Дзеркало в цьому випадку розміщують на внутрішній стороні. До найбільш популярних виробів відносяться металеві вироби. Накладні дзеркала розміщують на сталеві двері. Дзеркальна поверхня з двох сторін підійде для котеджу. Виготовляються і підвісні конструкції, які декорують матовими стеклами.

Оригінально в інтер'єрі виглядатимуть радісно двері. Особливо модель з бронзовими стеклами і вітражами.

Традиційні конструкції на коліщатках дозволять створити затишну обстановку в будинку. Часто декорують дзеркалами.

Морские вакансии

Офисный Дизайн

Освещение Офиса

Дизайн Офисов

Як вибрати пилосос