Міжкімнатні двері з чорним склом

Займаючись дизайном інтер'єру, навіть досвідчені фахівці зазвичай особливу увагу дверних отворів. В даний час можна знайти велику кількість моделей міжкімнатних дверей і арок. Але самими ефектними залишаються двері, в яких є скляні вставки. Особливо ефектно виглядають міжкімнатні двері з чорним склом. Такі двері стануть прикрасою будь-якого приміщення.

На этом сайте вы сможете найти красивые и прочные Двери в квартиру огромный выбор и доступная цена.

Переваги дверей з чорним склом

У міжкімнатних дверей, повністю або частково виконаних зі скла, є досить багато достоїнств. Завдяки покращеній светопропускающей здатності такі двері дозволяє візуально збільшити простір в будь-якому приміщенні, а також зробити кімнату світліше. Саме тому міжкімнатні двері з чорним склом часто вибирають для невеликих житлових приміщень.

До переваг даного виду дверей можна віднести простоту догляду за ними. Скло - міцний і легкий в експлуатації матеріал, який зовсім не притягає пил і бруд. Саме тому його легко мити і чистити.

Ще одним істотним плюсом даного виду дверей є те, що вони представлені в широкому розмаїтті. Можна вибрати дверні полотна, які повністю складаються зі скла, або з невеликими вставками темного скла. Це може бути або просте скло, або скло з нанесеним візерунком.

Двері можуть бути з матовим склом, а також з зернистим рефленная. Темне скло виконує декоративну функцію. Адже воно виглядає ефектно і виразно.

Оскільки останнім часом в моду увійшли світлі двері з темним склом, вони представлені в широкому розмаїтті. Можна вибрати і білі двері зі вставками, або велика кількість світлих відтінків дверного полотна. До найбільш затребуваним колірним рішенням можна віднести:

- вибілений дуб;

- білий;

- венге.

Міжкімнатні двері з темним склом в даних колірних рішеннях виглядають стильно в будь-якому приміщенні. Двері венге з чорним склом буде добре виглядати в кімнаті, де світлі підлогу і стіни.

Міжкімнатні двері з темним склом ідеально вписуються в будь-які приміщення, інтер'єр яких виконаний в найрізноманітніших стилях: конструктивізм, хай-тек, поп-арт, мінімалізм. Затребувані дані види дверей у тих, хто в захваті від контрастних ефектів. Деякі моделі дверей оздоблені стразами, що виглядає особливо ефектно.

Оренда будівельної техніки

Работа Ремонт Квартир и Офисов

Особливості меблів для кафе

Дизайн-проект с обмерным планом