Особливості ціноутворення на ринку нерухомості
Серед усіх факторів, які безпосередньо впливають на ціноутворення на ринку нерухомості, прийнято виділяти внутрішні і зовнішні показники ціни. При цьому віддати пріоритет якої-небудь групи факторів неможливо, оскільки в самому механізмі визначення ринкової вартості нерухомості немає чіткої градації показників по їх значимості. Іншими словами, ціноутворення в кожному конкретному випадку відбувається за індивідуальною схемою, адже електричне опалення будинку можна прорахувати, орієнтуючись на власні потреби.
Необходимы Грузчики Тольятти, заходите на наш сайт и вы сможете быстро найти грузчиков.
І все ж певний алгоритм ціноутворення на ринку нерухомості простежується ...
У числі «зовнішніх коректорів вартості» найбільш вираженим «ефектом маятника», тобто, здатністю розгойдувати ціну в ту чи іншу сторону, мають наступні параметри:
- місце розташування нерухомості в межах населеного пункту;
- транспортна розв'язка;
- екологічна ситуація в районі покупки будинку;
- поверховість;
- рівень комунального обслуговування прибудинкової території;
- зовнішній вигляд будівлі;
- соціальний статус сусідів.
Внутрішніх же факторів на порядок більше. Точніше кажучи, вичерпного переліку просто не існує. Так само як і так звана «історія нерухомості» (кількість переходів права власності), і площа, і планування. Зрозуміло, що до внутрішніх чинників ціни зараховують і комфортабельність житлових квадратних метрів. Але, знову ж таки, єдиної шкали-визначника тут немає. Наприклад, якщо взяти такий показник, як опалення, то критерієм зниження / підвищення вартості будинку може стати відсутність / наявність системи «тепла підлога». І це цілком розумно: затишок і практичність повинні бути оцінені по достоїнству. А, як відомо, саме «тепла підлога» багато в чому задає спокійний тон атмосфері, що панує в будинку. З переваг цієї системи слід виділити легкість монтажу і ремонту, широкий «асортимент» терморегулювальних функцій, експлуатаційну практичність, «Прихованість» роботи і високу комфортабельність. використовуючи новітні системи опалення будинку , ви гарантовано забезпечите теплом свою сім'ю.
В окремих випадках «тепла підлога» може стати єдиною системою опалення в будинку. Так при відсутності центральної теплової магістралі або газопостачання, вибір залишається невеликим: або опалювати житлоплощу за допомогою котлів, що працюють на паливно-мастильних матеріалах, дровах або вугіллі, і терпіти при цьому чималі незручності, або насолоджуватися затишком з електричним або водяним «теплою підлогою» . Природно, що при рівності всіх інших показників, ціна на «будинок з дровами» буде нижче, ніж на аналогічну споруду з альтернативною системою опалення. А ось чи варта така «знижка» того, щоб брати її до уваги - це вже рішення конкретного покупця ...