Осьові вентилятори

Вибір правильного вбудованого вентилятора для ваших промислових потреб. Осьові проти відцентрових вентиляторів

Є два основні варіанти вентилятора, осьові вентилятори і відцентрові вентилятори. Pelonis Technologies, Inc. (PTI), світовий лідер в області технологій вентиляторів вже більше 25 років, виробляє як осьові, так і відцентрові вентилятори. Ви можете замовити якісні та надійні осьові вентилятори на https://ventex.com.ua/duct/ за вигідною та доступною ціною, без накруток та переплат.

Очистити плутанину - осьової Vs. відцентровий

Щоб допомогти розібратися в цій плутанині, наведемо розбивку типів вентиляторів, їх переваг і їх використання.

Конструкція і функції відцентрового вентилятора сильно відрізняються від осьового вентилятора. Через їх відмінностей кожен з них підходить для різних додатків, і клієнти іноді не можуть зрозуміти, який тип вентилятора найкраще відповідає їхнім потребам.

осьові вентилятори

Осьові вентилятори сходять до горизонтальних вітряних млинів Європи в середні віки. Перші вентилятори з електричним приводом, представлені в 1880-х роках, були осьовими вентиляторами.

Осьові вентилятори названі відповідно до напряму повітряного потоку, який вони створюють. Лопаті, що обертаються навколо осі, витягають повітря паралельно цій осі і виштовхують повітря в тому ж напрямку.

Осьові вентилятори створюють потік повітря з високою швидкістю потоку, тобто створюють великий обсяг повітряного потоку. Однак створювані ними повітряні потоки мають низький тиск. Вони вимагають низької споживаної потужності для роботи.

відцентрові вентилятори

Відцентровий вентилятор був винайдений в 1832 році військовий інженер генерал - лейтенант Олександр Саблуков Імператорської Російської армії Російської імперії.

Відцентрові вентилятори, часто звані воздуходувками, відрізняються від осьових вентиляторів. Тиск надходить повітряного потоку збільшується за допомогою колеса вентилятора, серії лопатей, встановлених на круглої втулки. Відцентрові вентилятори переміщують повітря в радіальному напрямку - напрямок потоку повітря, що виходить назовні, змінюється, як правило, на 90 ° від напрямку повітря, що поступає.

Потік повітря, створюваний відцентровими вентиляторами, направляється через систему повітропроводів або труб. Це допомагає створити більш високий тиск повітряного потоку, ніж осьові вентилятори. Незважаючи на більш низьку швидкість потоку, відцентрові вентилятори створюють більш стійкий потік повітря, ніж осьові вентилятори. Відцентрові вентилятори також вимагають більш високої споживаної потужності.

Офисный Светильник

Офисные Интерьеры

Освещение Офиса

Садовые оросители

Як вибрати пилосос