Як правильно зробити вибір електрощитів

Фахівці виділяють різні типи електричних щитів, в залежності від безлічі різних характеристик і параметрів. Розглянемо кілька основних категорій, за якими класифікуються електричні щити:

На этом сайте вы сможете найти щиток электрический купить на выгодных условиях.

За призначенням:

Залежно від призначення електричних щитів їх поділяють на електрощити управління і силові електрощити. Щити керування використовуються для управління виконавчими пристроями. А основне призначення силових електрощитів це забезпечення комутації електричних ланцюгів. Різновидом силових електричних щитів є розподільний щит, який забезпечує постачання електричної енергії для цілого будинку або конкретної його частини.

За матеріалом:

На сьогоднішній день електричні щити виготовляються з двох основних матеріалів: металу і пластика. Металевий електричний щит є більш стійким до різних механічних пошкоджень. Також, саме металеві щити використовують, коли потрібно встановити прилади великих розмірів. Пластиковий щит хороший тим, що він виглядає більш естетично і випускається в різних цікавих варіаціях.

За ступенем захисту:

Одним з головних параметрів для електричних щитів є ступінь захисту. Так, практично всі пластикові щити випускаються зі ступенем захисту IP40, за деяким винятком пластикові вологозахисні щити, які мають ступінь захисту IP65. Для металевих щитів характерна ступінь захисту IP30, IP31, IP54 і IP65, в залежності від типу щита. Ті моделі, які вбудовуються в нішу, мають ступінь захисту IP30. А навісні моделі щитів можуть мати ступінь захисту IP31 і IP65.

За способом установки:

Залежно від способу установки виділяють дві категорії електричних щитів: вбудовані і навісні (настінні), навісні можуть також встановлюватися на підлогу, в залежності від розмірів.

Корисна інформація:

Електричні щити, шафи та бокси

Щит електричний - загальне найменування електрощитового обладнання, яке використовується в побутових і промислових цілях. До них відносяться всілякі електротехнічні шафи, щитки, розподільні бокси та інші. З посиленням вимог безпеки, з'являється необхідність в удосконаленні та подібних розподільних щитів.

Щит електричний надає можливість управляти електроенергією на об'єкті. За допомогою встановлених автоматів, перемикачів, запобіжників можна відключати і включати певні лінії, робити монтаж додаткових електричних ліній, і інші маніпуляції, пов'язані з електрикою.

Щит електричний (розподільна шафа, або бокс) виконує роль захисного і розподіляє пристрою в один і трифазних мережах. Використання даного обладнання береже людей від ураження струмом і оберігає встановлені прилади від пошкодження як всередині будівель і приміщень, так і на вулиці.

Щоб правильно вибрати потрібний електрощит необхідно визначитися з його призначенням і місцем установки. Для зручності вибору все обладнання підрозділяється на кілька типів, в залежності від призначення і характеристик.

Правила оценки недвижимости

Современный дизайн-проект офиса

Светодиодные Светильники для Офиса

Як вибрати ідеальний слот в Інтернеті