Як вибрати болгарку: поради щодо купівлі кутової шліфувальної машини

Серед електроінструментів є дві речі, які обов'язково повинні бути в арсеналі чоловіки - дриль і кутова шліфувальна машина. Ці універсальні пристрої дозволяють вирішувати величезний спектр завдань.

Здесь огромный выбор болгарки Stanley гарантируем высокое качество и низкую цену.

Болгарка використовується для ремонтних робіт в будинку і на дачі, широко застосовується в будівництві, в майстернях і на виробництвах. Вона була винайдена в 1950-х роках в Німеччині, а в 1970-і поставлялася в нашу країну з Болгарії (звідси і її розмовне найменування). Принцип роботи УШМ складається в обертанні спеціального диска або насадки на високих оборотах, що дозволяє здійснювати різання, шліфування, полірування, зачистку виробів з різних матеріалів.

Залежно від диска-насадки інструмент дозволяє працювати з різними металами і сплавами, природним та штучним каменем, цеглою, бетоном, цементом, асфальтом, керамічною плиткою, шифером, деревом і пластиком.

ЩО МОЖНА РОБИТИ ЗА ДОПОМОГОЮ БОЛГАРКИ

різати профіль, куточки, труби, арматуру, прути, металеві листи

різати керамічну плитку і керамограніт

проробляти канавки в стіні для електропроводки

робити штраби для прокладки труб

різати асфальт і тротуарну плитку

шліфувати дерево, пластик, метал

зачищати зварні шви

прибрати окалину

зачистити іржу

зняти фарбу

відполірувати виріб з дерева або металу

використовувати в якості точильного верстата

ДОДАТКОВИЙ функціонал

плавний пуск

При включенні кількість оборотів в хвилину зростає поступово. Через це немає ривка на старті. Функція допомагає більш точно розташувати інструмент на лінії відрізу, запобігає перевантаження мережі і знижує знос двигуна. Вона особливо необхідна болгарок з великою потужністю.

регулювання швидкості

Дозволяє задавати потрібну вам швидкість. Функція підвищує універсальність інструменту - можна працювати з дисками різних розмірів і регулювати її при виконанні різних завдань. Чим більше діаметр, тим менше повинна бути швидкість. При шліфуванні пластмасових виробів і зняття шару фарби число оборотів також слід знизити. При шліфуванні дерева виставляйте середню швидкість, а метал краще обробляти на високих оборотах.

Стабілізація кількості оборотів

Функція запобігає падінню оборотів при підвищенні навантаження на диск, яке відбувається при зіткненні з матеріалом або при роботі з матеріалом нерівномірною твердості. Постійна швидкість підтримується автоматично.

Автоматичне балансування диска

Найчастіше диск зношується нерівномірно (особливо великого діаметра). Через це під час роботи з'являється вібрація. Ця функція запобігає биття, що дуже зручно при шліфуванні. Функція застосовується в дорогих моделях.

Почему Выгодно Покупать Уход за Волосами и Косметику в Онлайн Магазине

Какие самые частые проблемы со стиральной машиной

Наиболее частые признаки поломки стиральной машины

Як вибрати шуруповерт – професійні рекомендації