Як вибрати світлодіодний світильник

Перед вами стоїть завдання - освітити приміщення?

На сегодняшний день стало популярным освещение лед, на сайте http://laled.com.ua/ вас ждет широкий выбор светильников по выгодной цене.

Ринок світлодіодних світильників складається з 1000 моделей і буде потрібно 2 дні, щоб розібратися в їх різноманітті. Ми написали цю статтю, щоб заощадити ваш час. Параметри, від яких залежить модель світильника - площа приміщення, висота і призначення. Знаючи їх, ми звужуємо наш вибір з 1000 до 5-ти відповідних варіантів. Розглянемо докладніше, які параметри ми враховуємо.

Параметри вибору світлодіодних світильників ?!

Площа освітлення

Має значення загальна площа приміщення і його геометричні розміри. Приміщення на 1000 м² та 20 кабінетів по 50 м² - не одне й те саме. Ми робимо розрахунок в програмі "Діалюкс" виходячи з плану приміщення, який ви надаєте.

Висота підвісу освітлення і робочих поверхонь

Найпростіше - прикріпити світильник на стелю, але іноді вигідно розмістити його на підвісах. У будь-якому випадку ми враховуємо в розрахунках відстань від об'єкта світіння до поверхні на якій буде відбуватися робота.

Призначення приміщення

У різних зонах приміщення інтенсивність освітлення може відрізнятись. Наприклад, над робочими місцями воно відповідає СП 52.13330.2011 , а в проходах і коридорах менш інтенсивне. Кількість світильників для освітлення приміщень різного призначення відрізняється в 2 рази. Призначення приміщення так само впливає на температуру світіння, наприклад, для дитячих установ використовується освітлення теплого спектру 3000 K (кельвінів). А для приміщень, де важливий естетичний зовнішній вигляд, використовуються панелі з рівномірною засвіченням.

Підводячи підсумок, рекомендуємо вам заощадити час і довіряти роботу з підбору і розрахунку освітлення професіоналам.

Як вибрати якісні меблі для офісу

Офисные Светодиодные Светильники

Офисный Светодиодный Светильник

Як вибрати ідеальний слот в Інтернеті