Як вибрати якісні меблі для офісу

Практичність і естетичність меблів оцінити неважко. Візуальний огляд, трохи уяви - і ви вже будете представляти, як впишеться обстановка в інтер'єр вашого офісу. З якісними характеристиками трохи складніше - часто вони проявляють себе тільки в процесі використання. Втім, існують критерії, які дозволять зробити правильний вибір.

Здесь вы сможете найти качественную мебель для дома economtochka.com.ua огромный выбор и выгодная цена.

Якість корпусу і товщина ДСП

Кожен предмет обстановки - це збірна конструкція, що складається з безлічі елементів. У корпусних меблів підставою є сам корпус. Тому якість матеріалів, використаних при його виробництві, визначає якість виробу в цілому.

Плити ДСП розрізняються товщиною, класами і методами облицювання. Корпус меблів повинен бути виготовлений з плит, які мають товщину від 18 мм. При покупці столу важливо виміряти розмір стільниці. Якщо вона зроблена з ДСП або МДФ, її мінімальна товщина повинна бути 22 мм. Тільки при таких показниках можна розраховувати на достатню жорсткість корпусу меблів і її здатність витримувати значну вагу.

Якщо при виробництві меблів були використані більш тонкі плити, рекомендуємо критично поставитися до таких виробів. Навряд чи вони зможуть продемонструвати необхідну надійність. Офісні меблі повинні витримувати інтенсивний режим експлуатації. Крім того, важливо, щоб її не вивели з ладу неодноразові збирання і розбирання - адже іноді офіс доводиться перевозити в інше приміщення.

В Європі давно встановлено жорсткий єдиний стандарт: при виготовленні корпусних меблів використовуються тільки плити товщиною 18 мм. Слід мати на увазі, що вся зарубіжна фурнітура розрахована на плити саме цієї товщини. Російські компанії, які піклуються про свою репутацію, беруть за еталон європейські виробничі норми і не дозволяють собі використовувати при виготовленні своєї продукції неякісні матеріали.

Спосіб облицювання корпусних плит

Як правило, для облицювання плит ДСП використовується паперово-смоляна плівка. Цей матеріал забезпечує достатній рівень міцності і захищає панелі від вологи. Однак способи нанесення облицювання розрізняються.

Найбільш якісними є ламіновані плити. Технологія ламінування виглядає так: плівка піддається дії високих температур під тиском, що дозволяє практично закарбувати її в плиту. Таку плівку вже не можна відірвати від ДСП. Тому матеріал, що пройшов ламінування, не боїться ні води, ні дії УФ-променів, ні перепадів температур.

Є ще і технологія каширування, яка має на увазі клейове з'єднання плівки та плити. Кашировані плити серйозно поступаються ламінованим, так як плівка прикріплюється ненадійно і ризикує відклеїтися, деформуватися, втратити яскравість кольору під дією навколишнього середовища. Такий поверхні загрожує навіть звичайний гарячий чай в чашці без підставки.

Крім того, каширування може замаскувати і погана якість ДСП - нерівну поверхню, велику стружку. Такі меблі не додасть офісу презентабельності і після тривалого періоду.

Недосвідченому покупцеві іноді не вдається зрозуміти, з якої плити зроблені меблі. Найпростіший спосіб дізнатися, яку саме технологію використовували при облицюванні плит, - поставити пряме запитання продавцеві. Якщо ви маєте справу з професійною компанією, яка відповідає за якість свого товару, вам дадуть відповідь чесно. Надійні магазини офісної Мебеліна приховують такої інформації і часто навіть публікують її в рекламній документації.

Безпека матеріалу

Неякісний матеріал несе в собі потенційну загрозу здоров'ю людей. Тому виробничі норми досить жорстко регламентують допустимий рівень вмісту шкідливих речовин в ДСП. Ключовим показником екологічності плити є кількість формальдегіду, яке вона виділяє в атмосферу. ДСП вважається безпечним матеріалом при утриманні не більше 10 мг вільного формальдегіду на 100 г. При дотриманні цієї цифри плиті присвоюється клас емісії Е1. Меблі, виготовлені з цього матеріалу, можна використовувати навіть в дитячих спальнях - вона не несе шкоди для людини.

Як вибрати вхідні двері

Як вибрати ідеальний слот в Інтернеті

Як вибрати пилосос