Як вибрати вхідні двері

За статистикою, кожна п'ята крадіжка майна відбувається в квартирах і приватних будинках. Поки правоохоронці борються зі злодіями всіх мастей, нам залишається лише шукати способи убезпечити свій будинок, себе і своїх близьких. Суворі 90-е показали, що бажаючих збагатитися за чужий рахунок занадто багато.

На сайте магазина купить бронированные двери вы можете по лучшей цене.

Безпека будь-якого будинку починається з вхідних дверей , тому до її вибору варто підходити вкрай грунтовно. Вона повинна не тільки привабливо виглядати по обидва боки, але і бути міцною, надійною, довговічною, володіти якісною шумоізоляцією і не пускати сторонні запахи в приміщення. Через гарну двері зловмисник не пройде, а ось господарів вона зобов'язана пускати беззаперечно, без осічок.

Різновиди вхідних дверей

Виробників дверей багато, але всі вони охоче переймають один у одного нововведення систем безпеки, тому більшість намагається виділитися за рахунок естетики і елементів декору.

Перед покупкою вхідних дверей необхідно чітко уявляти, для чого вона вам потрібна. Захищатися у нас прийнято декількома способами:

вхідні двері для квартири і приватного будинку

Вибір в цьому випадку дуже великий: від простих залізних конструкцій з мінімумом функцій до красивих декоративних дверей, обшитих дорогим натуральним деревом або прикрашених фігурної куванням.

Основні відмінності між вхідними дверима в квартиру і в приватний будинок укладені в тому, що останні розраховані на стійкість до впливу погодних умов, а також можуть бути виготовлені під нестандартні розміри дверного отвору. Крім цього, вхідні двері в приватному будинку є одним з елементів фасаду, тому до неї пред'являються особливі вимоги в декоративному плані.

двері для тамбура

Необхідні для установки в особливих випадках. Наприклад, для входу в парадну житлового будинку, адміністративна будівля або будь-яке інше приміщення, де потрібно закрити простір, іменоване тамбуром.

Не варто забувати і ноу-хау наших широт - відгороджуватися від зовнішніх загроз за допомогою додаткових дверей на поверхах, закриваючи підступи відразу до декількох квартирах. При наявності такого тамбура і міцної вхідних дверей в квартиру, зловмисник, ймовірно, не буде і намагатися пробитися через кілька шарів захисту. Правда, для установки тамбурних дверей на поверсі вам буде потрібно отримати масу дозволів, в тому числі і згоду сусідів, тому перед її покупкою краще зайнятися адміністративними питаннями.

Як вибрати ванну

Вибираємо вимикачі

Як вибрати пилосос