Вибираємо вимикачі

Від того, наскільки правильно був зроблений вибір розетки або вимикача, залежить не тільки зручність їх експлуатації, а й перш за все - безпека проводки приміщення. При заміні або ремонті електропроводки в квартирі необхідно вибирати сучасні моделі. Як правило, при їх виробництві передбачають всі недоліки, які були виявлені в попередніх випусках електровстановочне продукції. Тому, купуючи нові моделі, потрібно вибирати саме ті, які на сьогоднішній день більш вдосконалені.

На сайте https://artswitch.by/ вы можете заказать выключатели света с рисунком, который прекрасно подойдет под ваш интерьер.

Види вимикачів

Пристрій сучасних вимикачів і розеток не зазнало якихось особливих змін. Змінилися тільки їх матеріали виготовлення, розміри деталей і спосіб кріплення. Конструкція вимикача передбачає в собі наявність:

клавіші;

механізму перемикання;

декоративну зовнішню панель;

пластикову або керамічну основу.

Основна відмінність у сучасних моделей вимикачів від їх «попередників» полягає в кількості клавіш, контактів перемикання, а також в розташуванні клем для приєднання. Та й сам матеріал виготовлення більш стійкий до механічних пошкоджень.

Сьогодні у продажу можна зустріти наступні види вимикачів:

Клавишная модель. Найпоширеніший тип установки, кількість клавіш якого збігається з числом електричних ланцюгів.

Прохідний клавішний вимикач. Має в наявності три контакту. Такі моделі використовуються в парі, дозволяючи керувати освітленням з двох різних точок.

Поворотний побутовий пристрій. Це так звані диммери, що дозволяють плавно регулювати рівень освітленості кімнати. Вони чудово працюють з лампами розжарювання.

Ще зустрічаються шнурові і кнопкові вимикачі. Перші пристрої відмінно підходять для прикроватного освітлення або зони відпочинку. Другий вид вимикачів використовують для підсвічування дверних замків.

Як вибрати вхідні двері

Як вибрати ванну

Выбираем плоскогубцы

Яку болгарку вибрати

Як вибрати пилосос