Які нюанси монтажу натяжних стель варто врахувати для коридорів?

натяжні стелі в коридорі

Коридор – це перше місце у помешканні, куди потрапляє людина, приходячи з додому. Відповідно, його інтер’єр бути естетично привабливим, справляти гарне враження на гостей і тішити жителів. Відіграє роль і практичність оздоблення у догляді, адже з вулиці приноситься пил. Замовивши монтаж натяжних стель у Львові, можна отримати всі ці переваги. Крім згаданих, існують й інші плюси: швидкість виконання роботи, можливість замаскувати нерівне перекриття та його певні його дефекти, закрити елементи комунікацій. Плівка ПВХ не вимагає складного догляду, її можна регулярно піддавати вологому прибиранню, щоб підтримувати чистоту. Різноманіття кольорів та фактур дає змогу не тільки створити стильний актуальний дизайн, а й оптично скорегувати приміщення. Наприклад, глянцева стеля додасть висоти, коли її недостатньо, а матова стеля, навпаки, врівноважить пропорції витягнутого вузького планування.

Які є особливості встановлення натяжних стель в коридорі?

Якщо в приміщенні є вбудовані шафи, це може відобразитися на вартості оздоблення. Тут може знадобитися застосування фальш-панелей, додаткового бруса та стельового профілю.

Антресолі в кімнаті теж можуть спричинити труднощі. Коли вистачає місця від чорнової основи до отвору, можна прикріпити фальш-панелі або бруски, інакше від антресолі доведеться відмовитися. Іноді виникає потреба в опусканні дверець антресолей, якщо є ймовірність, що вони впиратимуться у профіль чи плівку.

Іноді коридор не відділений від інших кімнат перегородкою, й неможливо зробити стелю єдиним полотном. Для відмежування його від кімнат використовується розділювальний профіль. Розділювач залишає на полотнах стик, що маскується декоративною заглушкою. Уникнути стиків вийде при наявності заздалегідь зробленої перегородки з гіпсокартону у вигляді прямого короба або арки.

Що передбачає сам процес монтажу натяжної конструкції?

натяжні стелі в прихожій

В цілому, етапи монтажу такі, як і для будь-яких інших приміщень. Коридор, як і передпокій, відзначаються невеликими розмірами. Тому масивні меблі можуть суттєво заважати монтажним роботам. Слід за можливістю максимально звільнити коридор від меблювання, а також зняти зі стін картини, бра, годинники й інший декор. Меблі, які не можна винести, накривають поліетиленовою плівкою. Оскільки в коридорі найбільше серед інших місць у квартирі розміщена електрична проводка, маркером позначаються місця, де вона проходить.

Далі майстри беруться безпосередньо до встановлення натяжного покриття:

  • Спочатку монтується монтажний профіль, який служить основою для фіксації полотна. Важливо, щоб профіль був встановлений рівно, адже від цього залежить кінцевий вигляд конструкції.

  • Встановлюється арматура для світильників або інших приладів, передбачених проєктом. На цьому етапі також важливо перевірити точність розташування майбутніх точок освітлення.

  • Виконується прокладка електропроводки до світильників та інших пристроїв, дотримуючись усіх правил безпеки.

  • Після підготовчих робіт кріплять та натягують полотно. Розігрівають матеріал, якщо це ПВХ-плівка, щоб він став еластичнішим, і фіксують його у профілі. В процесі важливо стежити за тим, щоб полотно натягувалося рівномірно без складок і провисань.

За цим алгоритмом встановлюється одноярусна система лаконічного дизайну. При виборі складнішого оформлення є додаткові стадії: створення кількох рівнів, прокладання розсіювальних профілів для світлодіодного підсвічування й т.д. Зазвичай у коридорах немає вікон. Щоб компенсувати нестачу світла, часто натяжна конструкція оснащується вбудованими світильниками вздовж всього приміщення. Монтаж освітлювальних приладів включає приклеювання термокілець перед встановленням світильників, щоб плівка була захищена від впливу нагрівання лампочок.

Як обрати металочерепицю: основні критерії вибору

Як обрати музичну ударну установку для початківців

Использование натурального дерева в отделке дома