Ремонт в офісі - «дешево і сердито»

Гроші в діловому світі займають особливу нішу. Підприємець не може розкидати купюри направо-наліво, оскільки вони знаходяться в постійному обороті. Однак ремонт теж важливий, адже приємна обстановка стильно обробленого офісу сприяє збільшенню клієнтського потоку, залучення партнерів та їх довіри. Як би не здавалося це дивним, але не завжди дорогий ремонт офісів дає очікуваний результат: грошей можна вкласти багато, а виглядати буде «як завжди». Як заощадити і оновити інтер'єр дешево і красиво?

Професійний ремонт мембранного насоса якісно і в зручний для вас час.

Дизайнерські хитрощі

Не обов'язково закочувати дорогий ремонт, якщо врахувати наступні факти.

Потрібно ретельно підібрати кольори. Це 50% вдалого інтер'єру. Краще використовувати відповідні для концепції бізнесу відтінки. У кімнаті високі стелі? Краще зупинити вибір на яскравих кольорах, саме вони допомагають створити затишну гармонію, в якій людині комфортно перебувати.

Використання необроблених матеріалів створить «фішку» офісу, на який обов'язково звернуть увагу ділові партнери. Ефектно і дорого виглядає інтер'єр з соснових дощок. Але потрібно поєднувати з бізнес-ідеєю підприємства.

Зі смаком підібраний текстиль здатний на чудеса: приміщення буде виглядати неординарно, надаючи нотки домашнього затишку.

Напівпрозорі перегородки можна оформити орнаментами з пескоструйки, вони внесуть динаміку в офіс.

Стелажі можна купити по найбільш низькій ціні. Тут важливо правильно розмістити їх в просторі, «смачно» поєднувати з пластикою, предметами декору.

Якщо взагалі немає грошей на ремонт, можна знайти цікаві рішення в наявному офісі. Наприклад, цегляні стіни можна залишити недоторканими, додати світильники без вичурностей і отримати брутальний стиль лофт. Бетонні монолітні стіни або цегляну кладку краще покрити лаком, щоб не сипався розчин.

У строгому офісі не варто звертатися до більш ніж 2 або 3 кольору, які суперечать одна одній. В інтернеті можна знайти таблицю сполучуваності тонів. Білий «йде» всім фарбам веселки. Він застосовується при необхідності збільшити площу офісу, наповнити його світлом. Але і глянець з надлишком нагадає лікарняну палату. Все повинно бути в міру. Сірий відтінок ідеально виглядає в компанії з помаранчевим, жовтим, зеленим або пурпуровим. Класичне співзвуччя мають чорні та червоні кольори.

Ремонт офісу - справа відповідальна, але не обов'язково дороге. Головний рецепт полягає в неабиякої порції позитиву, дюжині творчого підходу і фахову раду дизайнерів.

А ми нагадуємо про ремонт мембранного насоса .

Ремонт Офисов в Самаре

Ремонт Офиса Цена за Метр

Ремонт Офисов Петербург

Ремонт Офиса Стоимость Работ