Де поставити диван в кімнаті?

На інтер'єр кімнати з диваном впливає колір, форма та стиль самого дивана. Тому правильний вибір дивану багато в чому залежить від призначення приміщення та його дизайнерського рішення. Виберіть відповідний диван в кімнату, і у вашому будинку забезпечена приємна та стильна атмосфера.

Щоб кімната з диваном була особливо ефектною, вже при плануванні ремонту заздалегідь продумайте всі елементи інтер'єру. Палітра кольорів стін, підлоги і м'яких меблів повинні гармонувати один з одним.

Колір дивану може бути близьким за тоном до загального кольору кімнати або, навпаки, бути яскравою родзинкою приміщення. Яскравий, насичений кольором диван у світлу кімнату, підійде більше, ніж у темне приміщення, де краще виглядатиме світлий або навіть білий диван.

Якщо ви бажаєте знайти та купити диван по ціні виробника, який ідеально вам підійде по всім параметрам, то зверніться до магазину Kram-UA. Великий модельний ряд та якість продукції не залишать вас байдужими.

6413916ce6f27.jpeg

Як поставити диван у кімнаті?

Розташування дивана в кімнаті має важливе значення для затишку. Форма кімнати може сама наштовхнути на його оптимальне розташування. Якщо площа невелика, диван найчастіше стоїть у кутку чи біля стіни. Наприклад, у вузенькій довгій кімнаті диван начебто можна поставити тільки по стіні, але це ще більше подовжить приміщення.

Розберемося, які є методи розмістити диван в кімнаті.

Диван біля стіни

Диван біля стіни - найпоширеніший варіант розміщення м'яких меблів, особливо в малогабаритних квартирах. Більшість людей навіть не замислюються, куди поставити диван. Звісно ж, біля стіни! Практичність використання простору, класичне розташування меблів забезпечує комфортну обстановку та затишок.

Диван у кутку кімнати

Ще один поширений варіант розташування дивана у невеликих кімнатах. Найкращим диваном для такого розташування, звичайно, буде кутова модель. Для інших диванів - це все ж таки не найзручніше місце.

Диван біля вікна

Поставити диван біля вікна досить неоднозначне інтер'єрне рішення.

 • При відкритому вікні можливий протяг, що може несприятливо вплинути на здоров'я.
 • У холодну пору року диван біля вікна закриває батареї та заважає вільній циркуляції тепла.
 • Простір біля підвіконня, закритий м'якими меблями, може бути незручним у випадку, якщо на вікні стоять кімнатні квіти.

У той же час, якщо за вікном чудовий вигляд, а протягів ви не боїтеся, розташування дивану біля вікна допоможе вам доцільніше використовувати природне освітлення та насолоджуватись краєвидом.

Диван у центрі кімнати

Диван не обов'язково ставити впритул до стіни. Диван у центрі приміщення може стати родзинкою всього інтер'єру. Розташування дивана серед кімнати може використовуватися для кількох цілей:

 • візуальна зміна величини простору;
 • поділ диваном зон за призначенням;
 • створення незвичайного та оригінального інтер'єру.

Диван посередині кімнати можна поставити лише у досить просторих приміщеннях. І за його допомогою можна візуально звузити надто велике приміщення.

Якщо диван стоїть не біля стіни, а в центрі кімнати, навколишній простір візуально відсікається, додаючи затишку зоні відпочинку. Особливо цей ефект буде помітний, якщо поставити два дивани в середині кімнати один навпроти одного. Такого ж ефекту можна досягти й за допомогою одного кутового або П-подібного дивану.

Зонування кімнати диваном

Поділ простору на зони стає модним та сучасним прийомом при плануванні інтер'єру приміщення, наприклад, у стилі лофт. Розташування м'яких меблів у середині кімнати поділяє простір на зони. Таким чином, при плануванні інтер'єру можна використовувати диван як добрий засіб зонування приміщення.

Розташування дивану у центрі кімнати дозволяє ділити інтер'єр на зони. Можна легко та ефектно розділити:

 • спальну та робочу зони;
 • зону відпочинку дорослих та ігрову для дітей;
 • обідню та зону приготування їжі;
 • вітальню та кухню в об'єднаній кімнаті;
 • спальню та місце перегляду телевізора;
 • вітальню та кабінет,
 • передпокій та вітальню.

Ремонт Офиса Цена за Метр

Як вибрати вхідні двері

Ремонт і обробка офісів

Вибираємо вимикачі

Поговоримо про ламінат