Оренда автовишки для твору будівельно-монтажних робіт

У сучасному світі без спецтехніки не обійтися. Спецтехніка застосовується не тільки в будівництві і комунальному господарстві, а й для багатьох, які раніше не існуючих, висотних робіт. До Ваших послуг оренда автовишки на https://artbudplus.com.ua/transport/car-lifts/ за самою вигідною та не дорогою ціною, без накруток та переплат. Наприклад, установка зовнішньої реклами - банерів та вивісок, неможлива без використання автовишки. Автовишки відрізняються:

вантажопідйомністю

Конструкцією підйомної платформи

довжиною стріли

способом підйому

Максимальним вильотом стріли. Цьому параметру слід одяглися особливу увагу, в випадках коли встановлення автовишки в безпосередній близькості до необхідного об'єкту є неможливим. Оренда автовишки потрібно для твору будівельно-монтажних робіт в різних сферах народного господарства:

на будівельних майданчиках;

при виконанні ремонту, обслуговуванні будівель і споруд;

при монтажі ліній електропередач;

для обслуговування ліній зв'язку, контактних мереж;

при установці засобів зовнішньої реклами;

для робіт, що проводяться комунальними службами з благоустрою населеного пункту.

Залежно від змісту і обсягу запланованих завдань орендувати автовишку, оснащену пристроєм для підйому, обладнану робочою площадкою, можна за різною ціною. Вартість оренди вишки залежить від висоти підйому стріли, типу шасі, вантажопідйомності техніки. Кожен окремий випадок оренди розглядається індивідуально, існує система бонусів і знижок.

Досвідчені господарники знають, що містити спеціальну техніку, яка використовується не дуже часто, досить накладно. Дорого обходиться зберігання і ремонт автовишок, підтримання її в придатному для експлуатації вигляді, обслуговуючі роботи. Вигідніше орендувати автовишку та іншу спецтехніку разом з компетентним водієм, що значно скорочує час виконання необхідних завдань, підвищує якість виконуваних робіт.

Наша компанія орієнтована на взаємовигідне співробітництво, ми знаємо, як забезпечити високоякісне виконання виробничого завдання, при цьому заощадити на оренді кошти наших клієнтів, переважна більшість яких є постійними. Наші фахівці-консультанти після ознайомлення з видом і обсягом запланованих замовником робіт, порекомендують в оренду конкретну автовишку, що ідеально підходить для виконання даних робіт.

Аренда опалубки для монолитного перекрытия

Оренда автовишки для твору будівельно-монтажних робіт

Тяжелая тележка для складских помещений