Бесшовные пластиковые окна, что это такое?

Вимоги до скління безперервно ростуть. У відповідь на споживчий попит компанії по виготовленню віконних систем пропонують нововведення:

Здесь вы сможете заказать качественные Окна https://www.алиас.укр выполним работу на высоком уровне и по доступной цене.

більше камер в ПВХ-профілі;

додавання в пластик компонентів, що підсилюють його білизну;

більш екологічні склади ПВХ;

оригінальне розміщення перегородок в профілі;

новий дизайн віконної системи.

Все це дозволяє підвищити міцність, тепло- і шумоізоляцію вікон, поліпшити їх зовнішній вигляд і експлуатаційні характеристики. Серед останніх новинок - «безшовне вікно». Від стандартних такі вікна відрізняються дизайном, технологією виготовлення. У них менш помітні кутові з'єднання.

Виготовлення безшовних натяжних стель

За стандартною технологією віконні рами збираються в два етапи. Спочатку пластиковий профіль зварюється, формується зварний шов. Між кутами всередині і зовні рами помітна канавка шириною до 4 мм і глибиною 0,5 мм. На другому етапі надлишки ПВХ в канавці видаляються фрезеруванням. При цьому на ламінованому профілі зрізається ламінуюча плівка, а дефект приховують фарбуванням. Тон фарби може не збігатися з відтінком ламінації. Зварений шов практично не видно. Але в міру експлуатації вікон він заповнюється пилом і псує вигляд скління.

Існує технологія виготовлення вікон без зварного шва. Застосовуючи її, виробники використовують спеціальне обладнання. Воно дозволяє отримати шов до 0,3 мм в ширину, відмовитися від фрезерування. Краї профілю при стикуванні сильно нагріваються не по прямій, а по ламаній лінії. Методика допомагає майже в два рази збільшити область нагріву і об'єднуються поверхонь. Кромки перед з'єднанням обробляються, щоб попередити появу надлишків ПВХ. Надмірна пластик «йде» у внутрішніх камери системи. Так з'єднання виходить більш міцним, обробляти шов не потрібно. Він герметичний і естетичний, в тому числі на ламінованих вікнах з покриттям під деревину.

Переваги безшовних вікон

Непомітний шов на стиках профілю. Він майже не видко, вікно більш гармонійно виглядає в інтер'єрі. Розміри стикувального шва не приваблюють уваги. За ним просто доглядати.

Бездоганна ламінація. Ламінований профіль вкрай складно відрізнити від аналогів з натурального дерева по стиках. Профільна система виглядає монолітною конструкцією.

Незначно вище ціна. Покупець отримує трохи дорожчі вікна, які виглядають набагато краще стандартних.

Відсутність потовщення в області швів. Використовується коекструдована ущільнювач, міцний і невразливий до високих температур.

Стулки щільніше прилягають до рами при закриванні. Скління краще ізолює тепло.

Зварні шви міцні і надійні. Вікна стійко переносять температурні скачки, механічні дії.

Безшовні вікна набагато привабливіше виглядають в порівнянні зі стандартними. У них більш міцні з'єднання профілю, шов не забруднюється. За вікнами простіше доглядати, їх можна мити рідше, а коштують вони лише трохи дорожче. Виготовляються протягом тижня.

Основные поломки крупной бытовой техники

Бесшовные пластиковые окна, что это такое?

Строительство и Ремонт Офисов