Металоконструкції і етапи виготовлення

Протягом останніх десятиліть спостерігається будівельний бум і попит на виготовлення різних конструкцій з металу тільки зростає.

Вы можете на сайте https://пульсар-констракшн.укр/ компании заказать изготовление металлоконструкций любой сложности.

Металоконструкції застосовуються в найрізноманітніших сферах:

- будівництво щогл, вежею і тд;

- будівництво спортивних об'єктів;

- будівництво складів та промислових будівель;

- будівництво каркасів багатоповерхових будинків і вкликопролітні покриття;

- залізобетонне будівництво та ін.

У використанні і виготовленні металоконструкцій є ряд значних переваг, основним з яких є низька собі вартість матеріалів, в порівнянні, наприклад, з цегляними і залізобетонними будівлями.

Конструкції з металу мають естетичний вигляд і часто виступають як елемент декору - досить згадати Большеохтінскій міст в Санкт-Петербурзі або всесвітньо відому Ейфелеву вежу.

Безумовним плюсом є також і зручність при транспортуванні. Конструкції можна доставляти безпосередньо до об'єктів будівництва в зібраному вигляді або ж по частинах. В такому випадку складання здійснюється на об'єкті за допомогою спеціального обладнання.

Виробництво металоконструкцій дуже серйозний процес, основними етапами є:

- проектування. На даному етапі враховуються всі особливості майбутнього об'єкта, такі як особливості експлуатації, характер навантажень, специфіка майбутнього проекту, вибір матеріалу і найбільш прийнятний метод з'єднання.

- виробничий процес починається з первинного контролю якості та зважування вихідного матеріалу. При необхідності проводиться правка, рубка або різка заготовок за допомогою гільйотинних ножиць.

- далі здійснюється необхідна обробка на різних верстатах і покриття готових конструкцій антикорозійними засобами, з урахуванням особливостей проекту.

- після цього здійснюється вихідний контроль якості, пакування та маркування готових конструкцій.

- процес виробництва завершується відвантаженням готових конструкцій замовнику і остаточний монтаж на об'єкті будівництва

Предложения страховой компании

Что такое инфракрасный обогреватель

Как обустроить свет в современном офисе