Особливості створення свайно-гвинтового фундаменту
Фундамент на гвинтових палях є достатньою простий і швидкий спосіб зведення підстави під будівництво будинку. На відміну від інших спосіб створення фундаменту застосування гвинтових паль не потребує земляних роботах і затоці бетону. Такий тип фундаментального підстави має просту конструкцію і зводиться за максимально короткий проміжок часу, при цьому, не втрачаючи своїх експлуатаційних характеристик.
Сьогодні за допомогою інтернету можна замовити гвинтовий фундамент під ключ за доступною ціною, але якщо ви хочете заощадити, то така підстава під зведення будинку можна сконструювати своїми руками. Для початку необхідно розібратися з типами гвинтових паль. Гвинтові паля - це звичайна металева труба з товстими стінами, з одного кінця якого є різьблення, за рахунок чого вона легко вкручується в грунт або ж навпаки виймається назовні.
Сегодня рекомендуем купить авиабилеты онлайн гарантированно и без хлопот.
Типорозмір паль визначається в залежності від виду грунту і маси майбутнього будівельного об'єкта. Як правило, палі можуть мати діаметр від ста до трьохсот міліметрів. Товщина стін при цьому може варіюватися від восьми до дванадцяти міліметрів. Що стосується довжини товстостінної труби, то вона становить від 0,25 до двох з половиною метрів.
Конструкція такого фундаменту передбачає нарощування. Верхня частина труби називається п'ятою і може мати різну форму: прямокутну, U-подібну і круглу. Гвинтові паля також може покриватися полімерними складами, які захищають даний вид металопрокату від корозії. Експлуатаційний термін палі в середньому становить від п'ятдесяти років, при цьому будівля на гвинтовому фундаменті може витримати великі навантаження.
Пальово-гвинтове основа має безліч переваг, серед яких необхідно відзначити відсутність земляних та інших трудомістких робіт, високу якість, тривалий експлуатаційний термін і мінімальну кількість підготовчих робіт. Такий тип фундаментального підстави відрізняється доступністю і на відміну від стрічкового фундаменту не потребує заливці бетонного розчину.
Необхідно відзначити, що така підстава під будівництво будинку створюється завдяки лише одній зварюванні і методу загвинчування. Що стосується цегляних будівель, то для них встановлюється армирующий пояс з бетонного розчину, так як під такі важкі по вазі будинку потрібно буде звести міцніший і ґрунтовний фундамент, здатний витримати великі навантаження.