ремінь ніж

Яких тільки різновидів ременів не придумано людством! Чоловічих моделей на будь-який смак і інтерес існує не менше, ніж жіночих. Що, якщо чоловік колекціонує рідкісне або незвичайну зброю, і мріє поєднати пасової пояс і, наприклад, невеликий ніж? Немає нічого неможливого, адже вже давно дизайнери створили варіанти ременя з ножем-пряжкою.

На этом сайте вы сможете найти прочный Ремень нож http://tesakov.com/remen-nozh большой выбор и выгодная цена.

Мініатюрний ніж може бути зроблений як продовження пасової пряжки. Пряга прекрасно служить і як зручних піхов переносному ножа. При необхідній обороні такий особистий предмет швидко виймається з піхов пряжки на ремені. При цьому пояс не потрібно розстібати, і джинси завжди залишаються на місці.

Стильним і практичним придбанням стане для вас ремінь-ніж з натуральної шкіри. Класична і улюблена багатьма чоловіками модель - в чорному кольорі. У разі нападу пряжка з вигнутими пластиковими піхвами легко відділяється від пасової смуги. Мініатюрний ніж в такій моделі виконаний зі спеціальної сталі, по типу армійського. Він не вважається холодною зброєю, оскільки має лезо завдовжки всього лише шість сантиметрів. За ГОСТом РФ до холодного зброю відносять клинки довжиною не менше дев'яти сантиметрів. Якщо немає потреби його застосовувати, ніж абсолютно непомітний. При небезпеки нескладно привести предмет власної оборони в положення готовності для бою.

Альтернативою натуральної шкіри служить і екошкіра, штучна шкіра. Натуральні матеріали, безумовно, більш надійні в шкарпетці. Якщо пряжка не має будь-якого декору, то пасової пояс відмінно поєднується з будь-яким повсякденним гардеробом. Однак ексклюзивні колекції бляшок-ножів виконуються і за бажанням замовника в будь-якому бажаному стилі: авангард від байкерського до панк-року; стімпанк, бляхи з різними іменними написами і інкрустацією. Класичний ремінь-ніж має сталеве лезо, звичайно ж, нержавеющее. Форма - полузубчатая. Гостре лезо в екстреній ситуації легко переріже мотузки або канати.

У разі дорожньої пригоди клинком, вставленим в піхви пряжки ременя, (попередньо його виймаємо) миттєво розрізається смуга блокованого автомобільного ременя безпеки. Ремінний пояс з ножем-пряжкою - не тільки стильне рішення, а й вірний помічник для чоловіка.

Фото Офиса

Проект Офиса

ЗолВСЕ