Що означає циклювання паркету?

Дерево має здатність відновлюватися, купувати оновлений вигляд, при знятті його верхнього, найбільш зношеного шару. Для цієї процедури застосовується циклювання паркету.

Здесь вы сможете найти Циклевка и покрытие лаком выполним работу качественно и недорого.

Під циклюванням мається на увазі зняття лакованого шару і верхньої частини поверхні. Під час циклювання відбувається фізичне усунення зносу і вирівнювання підлоги. Часто, поряд з циклюванням, проводять заміну найбільш зношених планок, а також закладення і шпаклівку щілин.

З першого погляду може здатися, що в проведенні циклювання паркету самостійно немає нічого складного. Однак, необхідно розуміти, що циклювання відноситься до непростої технології, що не терпить дилетантства. Але, при бажанні, технологією відновлення паркету може опанувати і неспеціаліст. Для цього необхідно знати відповіді на два питання:

Обладнання, необхідне для циклювання.

Технологія проведення робіт.

Обладнання та інструмент для циклювання

Раніше для циклювання використовувалося обладнання, укомплектований ножами. При цьому, під час одного проходу знімалося до декількох міліметрів деревини, що обмежувало кількість можливих обробок до 2-3. Сьогодні розроблено обладнання, яке позбавлене даного недоліку. В якості виконуючого циклювальні процедуру матеріалу є не ніж, а абразив - наждачний папір.

Основні види професійної циклювальної обладнання:

шліфувальна машина барабанного типу;

шліфувальна машина стрічкового типу;

плоскошліфувальна машина;

електроцикли, або крайова машина, в народі звана «чобіток» для обробки важкодоступних місць: місця під батареєю, краю, кути;

ручна цикля (в разі відсутності крайової машини). Допустимої заміною є шматок битого скла. У цьому випадку не можна забувати про обережність, щоб не порізатися.

В якості витратного матеріалу, в залежності від стадії обробки, використовується абразив різного ступеня зернистості. Для перших проходів береться грубозерниста папір. Чим менше зернистість, тим більш щадна обробка. Дрібнозернистий абразив використовується для фінішного проходу.

Устаткування для циклювання - дороге. Тому навряд чи існує необхідність для разового ремонту здійснювати покупку професійного обладнання. Відмінним виходом є оренда професійної шліфувальної машини у виробничій компанії.

Технологія циклювання паркету

Оскільки циклювання є частиною процесу відновлення паркету, розглянемо коротко методику виконання робіт. Тут необхідно зазначити, що циклювання старого паркету вимагає більшого часу і сил. Старий паркет відрізняється старістю і втратою кольору. Тому кількість проходів і ступінь зусилля натиску машини значно більше, ніж при відновленні щодо свіжого паркету.

Отже, порядок ремонту паркету наступний:

Циклювання. Має на увазі грубу обробку, для цього в шліфувальну машину встановлюється грубозерниста наждачний папір марки 36 або 40. Під час цього етапу знімається старий лак і верхній шар. Залежно від того, як укладений паркет: «палубою» або «ялинкою» застосовується два види проходження машини:

від кута до кута або

прямою лінією від стіни до стіни.

Кут зіткнення наждачного паперу до лінії росту волокон дерева повинен становити 45 градусів. Силу натиску циклювальники регулює самостійно, спостерігаючи за товщиною зняття деревини.

Шліфування. Стрічка наждачного паперу замінюється на дрібнозернисту, використовуються марки 60 або 80. При цьому проходження машини змінюється: проходи необхідно робити уздовж деревних волокон (уздовж плашок).

Шпаклівка, закладення щілин. Використовується шпаклівка по дереву, при глибоких вадах якість закладення поверхні перевіряють рівнем. Іноді виникає необхідність повністю поміняти плашку. Для цього прагнуть підібрати максимально підходить за твердості і кольором планку.

Нанесення масла, воску або лаку. Тут існує велика різноманітність поверхневих матеріалів. Правильно підібрати потрібний варіант допоможуть професійні поради в інтернеті або у фахівця. Необхідно врахувати, що покриття лаком здійснюється в 2-3 шари.

Польза тренировок по боксу

Каменная минеральная вата

Ремонт Офиса Цена за Метр