Вибираємо підвісні потолки

Підвісна стеля являє собою оздоблювальну конструкцію, що складається з мінерально-волокнистих плит, підвішених на каркас, з включенням додаткових елементів підсвічування і обробки. Такі стелі все частіше використовуються не тільки в якості декоративного оздоблення стельової поверхні, але і як можливість поліпшити акустику приміщення і поліпшити його звукоізоляцію.

Заказать подвесной потолок Амстронг вы можете на этом сайте быстро и по выгодной цене.

Дозволяють отримати ідеально рівну стелю без капітального ремонту. Така стеля перетворить і осучаснить будь-яке приміщення, будь то офіс, квартира, ресторан, кафе, бар, перукарня, гардероб, приміщення сфери охорони здоров'я або освіти, промисловості та ін. Різноманітність кольорів, форми і текстури плит, а також різні малюнки і кромки на них , не обмежують фантазію і дозволять створити стелю будь-якого стилю.

Виробник працює у всіх напрямках для того, щоб розширити попит на свою продукцію і задовольнити всі запити, що пред'являються до їх функціональності. Тому підвісні стелі підрозділяються на групи: функціональні, акустичні, гігієнічні і дизайнерські.

Відмінні риси стель:

дає можливість приховати інженерні комунікації і забезпечує легкий доступ до них;

порівняно швидкий і простий монтаж;

можливість замінити плиту в разі її пошкодження;

екологічна чистота матеріалу;

додатковий рівень звукоізоляції;

високий рівень світловідбивання;

пожежна безпека (сертифікати за європейськими стандартами).

Вибір димоходу для сауни та лазні

Вибираємо вимикачі

Уберем до блеска под ключ