ВИДИ ТОЧКОВИХ СВІТИЛЬНИКІВ

В даний час існує безліч точкових світильників різноманітних форм, розмірів і кольорів, для різних областей застосування і умов експлуатації.

Мы предлагаем качественные врезные светильники на сайте очень огромный выбор и низкая цена.

Зазвичай прийнято виділяти кілька основних видів точкових світильників. Так за способом монтажу точкові світильники поділяються на: накладні (зовнішні), що вбудовуються (врізні) і підвісні.

НАКЛАДНІ ТОЧКОВІ СВЕТИЛЬНИКИ

Накладні (зовнішні) точкові світильники найчастіше застосовуються при суцільних підставах стелі (наприклад бетонних), коли немає можливості зробити установчу нішу. Так само цей тип точкових світильників можна зустріти і в приміщеннях з стелями будь-якого іншого типу, якщо це передбачено задумкою дизайнера і додає інтер'єру особливу естетичну привабливість.

Найчастіше накладні точкові світильники складаються з кріпильної майданчики і корпусу з встановленим на ньому розсіювачем різної конфігурації.

Монтаж накладного точкового світильника докладно описаний в нашій покрокової фото інструкції - «Установка накладного світильника»

Вбудовувані точкові світильники

Вбудовувані (врізні) ТОЧКОВІ СВЕТИЛЬНИКИ

Вбудовувані (врізні) точкові світильники найбільш поширений вид і для багатьох вони є синонімом поняття «точковий світильник». Встановлюються вони в будь-порожнисті типи поверхонь, найчастіше виконується монтаж точкових світильників в гіпсокартон, рейкові або натяжні стелі, в стінки меблів, а так само в ніші в суцільних підставах.

Так само нерідкі варіанти використання вбудованих точкових світильників не тільки на стелях, але і в підлозі і в стінах: на сходах, в басейнах і багатьох інших приміщеннях.

Вбудовувані точкові світильники бувають абсолютно різних конфігурацій, найчастіше вони складаються з суцільного корпусу, в якому вже вбудовані елементи кріплення і фіксатори для ламп. Така простота конструкції не тільки серйозну перевагу вбудованих точкових світильником перед іншими, але і головна їх особливість.

Залежно від необхідного результату, ви можете вибрати вбудовуються точкові світильники, які будуть непомітні на поверхні стелі, або навпаки, будуть виразною деталлю вашого інтер'єру. Величезний вибір вбудовуваних точкових світильників всіляких стилів, форм і кольорів дозволить зробити простір навколо вас максимально комфортним і зручним.

СУХОЙ ПИЛОМАТЕРИАЛ

ПРЕИМУЩЕСТВА МЕБЕЛИ НА ЗАКАЗ

Ремонт Арендованного Офиса