​Бітумний дах

Бітумний дах - переваги. Одним з більш тривалих варіантів покрівлі для плоских покрівель є бітумна покрівля або модифікована бітумна покрівля. Модифікований бітум - це тип асфальтового продукту, який може бути нанесений різними способами на покрівлю як при високих, так і при низьких температурах. Модифіковані бітумні покрівлі мають багато переваг у порівнянні з іншими видами мембранних покрівель і часто розглядаються як сучасна альтернатива забудованої покрівлі. Ви можете замовити бітумну покрівлю на tegola.ua/ru за вигідною та доступною ціною, без переплат і накруток. Бітумна дах - переваги

Є кілька різних переваг використання бітумної покрівлі в вашому домі чи будинку. На відміну від деяких новіших типів покрівлі, він має тривалий, перевірений послужний список, на який можна розраховувати. Бітумні покрівлі є одним з найбільш довговічних видів плоских покрівельних матеріалів, які легко прослужать 20 років і більше.

Незалежно від того, як матеріал наноситься (самоклеючі листи, гарячий бітум або холодний клей), шви, як правило, плавляться разом, що допомагає запобігти витоку. Інші типи мембранних покрівель мають шви, які залишаються відкритими або покриваються іншим матеріалом, який з часом може слабшати, тому великий перевагою є те, що бітумна покрівля може бути безшовної.

Бітумна покрівля теж дуже міцна. Вони мають високу міцність на розтягнення, тому вони навряд чи розвинуть тріщини, якими відомі інші плоскі і мембранні дахи. Вони також розраховані на вітер, вогонь і град, тому вони навряд чи будуть пошкоджені в разі шторму. Зазвичай сюди входить дуже тривала гарантія виробника, яка може допомогти гарантувати довговічність покрівлі. Міцний, коли зроблено правильно

Ключ до успішного виконання бітумної покрівлі - переконатися, що ви робите це правильно. Це означає використання 2-х або 3-х шарового матеріалу і нанесення на нього покриття від впливу ультрафіолету. Якщо все зроблено правильно, бітумна дах може набагато витримати конкуренцію. Сучасність, якісніть та довговічність-ось основні показники якісної покрівлі. Обираючи краще за вигідною ціною, ви грамотно плануєте бюдженті кошти.

ремінь ніж

Офисный Дизайн

​Бітумний дах

Бизиборды

ЗолВСЕ