Особливості меблів для кафе

Особливості меблів для кафе

Барні меблі - це візитна картка закладу. Якщо столи і стільці виконані з низькоякісних матеріалів, навряд чи клієнтам захочеться повторно пообідати в такому закладі, провести тут урочистий захід або відсвяткувати ювілей. Ситуацію не виправлять навіть низькі ціни та висока якість кухні.

Тому меблі для ресторанів підбирається дуже ретельно, і економити на інтер'єрі досвідчені ресторатори не рекомендують. Обирайте якісні та стильні меблі для кафе і ресторанів за доступною ціною, у зручний для Вас час. При виборі обстановки потрібно дотримуватися наступних правил:

Концепція. Меблі для кафе повинна відповідати загальному тематичного оформлення закладу і розмежовувати зони прийому відвідувачів. Наприклад, біля барної стійки добре виглядають високі стільці, а для загального залу більше підійдуть лавки або м'які дивани.

Комфорт. Важливо створити затишну атмосферу, щоб клієнти могли розслабитися, відпочити і захотіли прийти знову в ресторан. Елементи інтер'єру не повинні бути громіздкими і створювати проблеми при збиранні приміщення або перестановці.

Якість. Оббивка і інші елементи повинні виготовлятися з міцних і зносостійких матеріалів. В кафе і барах з великим потоком відвідувачів завжди висока ймовірність зносу меблів, тому необхідно використовувати матеріали, стійкі до механічних пошкоджень.

У будь-якому залі ресторану, кафе або бару відмінно виглядає дизайнерські меблі, виконана за оригінальними проектами. Це допоможе створити «родзинку» і привернути увагу відвідувачів.

Меблі для кафе і ресторанів на замовлення

Наша фабрика пропонує якісне і недороге виготовлення меблів для закладів громадського харчування: ресторанів, кафе, барів, фаст-фудів і столових. У нас власне виробництво і штат дизайнерів, тому ми в найкоротші терміни створимо будь-який інтер'єр на ваш смак. Виготовлення займає в середньому 1-3 тижні з моменту оформлення замовлення і виїзду обмерщка на об'єкт.

В каталозі меблів для ресторанів і кафе ви знайдете:

Стійки-ресепшн;

Нейтральне кухонне обладнання;

Столи та стільці;

Барні стійки і стільці;

Дивани і крісла;

Станції офіціанта.

Ви можете вибрати предмети інтер'єру з каталогу, або ми виготовимо меблі під замовлення за оригінальним проектом.

Можна купити якісні меблі для кафе, бару чи ресторану безпосередньо від виробника!

Ми пропонуємо клієнтам цілий комплекс переваг:

Вся продукція відповідає міжнародним стандартам якості, задовольняє вимогам СанПіН.

Ми забезпечуємо безкоштовну доставку, виконуємо монтажні роботи «під ключ».

Наші дизайнери виконують 3d-візуалізацію проекту, можлива розробка проекту з розстановкою меблів.

Особенности трейдинга

Услуги частного электрика

Как выбрать книжный шкаф

Стоимость Ремонта Офиса

Поговоримо про ламінат