Вентиляція: особливості установки

Умовно монтаж систем вентиляції може бути розділений на чотири стадії: - монтаж вертикальних складових повітропроводів і мережевих деталей (шумоглушители, заслінки); - монтаж горизонтальних складових з розподільниками повітря; - монтаж агрегатів для вентиляції (установок для витяжки, воздухопритока) і подальша обв'язування їх щодо автоматичного і електричного обладнання, тепла, повітря; - пуско-наладка обладнання.

монтаж повітроводів

Найбільші труднощі при облаштуванні вентиляційних систем виникають саме на цьому етапі. Така установка в більшості випадків ведеться на висоті, а елементи обладнання в більшості своїй громіздкі і багато важать. Тому при установці вентсистем використовують спецтранспорт і допоміжні механізми, наприклад, рухливі монтажні майданчики або автогідропідйомники. Вважається, що найкраще встановлювати повітроводи, попередньо їх збираючи разом і використовуючи великі - довжиною близько 30 м - вузли.

Рекомендуємо сьогодні всім Авіа проїзд замовити онлайн за вигідною ціною.

При установці горизонтальних повітроводів діяти потрібно послідовно: - встановити кріплення, приварив їх, з'єднавши з елементами конструкції пістолетом для будівництва; - намітити, де буде проводитися монтаж підйомних споруд, приготувати для монтажу лісу, підмостки, вишки; - окремі повітровідвідні елементи зібрати в більш великі вузли на лісах або, якщо в силу габаритів вузлів це не можливо, на підлозі; - провести монтаж хомутів та інших з'єднань.

Зібравши повітроводи інсталяційний вузол потрібно тропить інвентарними стропами. Також необхідно прив'язати канатні відтягнення на краях вузлів. Піднімати інсталяційний воздуховодной вузол на необхідну висоту допомагає автопідйомник або інші механізми. Вузол підвішується і фланцями з'єднується з раніше розміщеними кріпленнями.

Монтаж вентиляторів і електродвигунів

До того як встановлювати вентилятори, потрібно перевірити: - відповідність устройтсва типорозмірів і напрямку кінцевого обертання проектним характеристикам; - присутність вм'ятин та інших пошкоджень, які позначаються на якості роботи обладнання; - коректність складання вентилятора, відсутність биття колеса, коректність установки величини зазору, який утворюють між собою колесо і патрубок всмоктування.

Потрібно дуже уважно виконувати монтаж систем вентиляції. Адже від якості установки вентиляційного устаткування залежить його ефективність і тривалість експлуатації, комфорт перебування в приміщенні.

Вибираємо підвісні потолки

Ремонт Офисов Качественно

Вибір димоходу для сауни та лазні

Меблі для вашого комфорту та стилю

Ремонт і обробка офісів