Плити ОСБ для зовнішніх робіт

Застосування плити ОСБ для зовнішніх робіт в якості облицювального матеріалу зумовлюють її характеристики і особливості виробництва. Йдеться про виготовлення будівельних плит з багатошаровою структурою, зазвичай застосовується 3 і більше шарів матеріалу з дрібних деревних відходів, склеєних між собою за допомогою борної кислоти, синтетичного воску і смол.

Мы предлагаем качественные плиты осб эггер по выгодной цене.

Найбільш вживана назва в російській мові є прямою транскрипцією англійського перекладу, правильна абревіатура ОСП походить від назви орієнтовано-стружкова плита. Міцність цього фасадного матеріалу порівнянна і перевершує тверді сорти дерева. При цьому наявність у складі смол і воску при обробці поверхні сприяє збереженню жорсткої структури і несучої здатності навіть в постійно вологому стані. Висока твердість також пов'язана з напрямком стружкової маси, в різних шарах плити вона розташована з різною орієнтацією - вертикально і горизонтально.

Залежно від застосування введена класифікація марок: OSB-1 - використовується для виготовлення не несучих конструкцій, що експлуатуються в сухих приміщеннях; OSB-2 - для несучих конструкцій у внутрішніх приміщеннях; OSB-3 - для несучих конструкцій при підвищеній вологості, в тому числі для фасадів; OSB-4 - для конструкцій, що несуть підвищене навантаження і експлуатуються в умовах високої вологості; лаковані ОСБ плити - для обробки без додаткового покриття; ламіновані - для бетонної опалубки; шпунтована - з кріпленням паз-гребінь з чотирьох сторін, переважно для укладання всередині приміщень (підлог великої площі). Для зовнішнього облицювання фасадів застосовуються марки OSB-3 і OSB-4, частіше ОСБ-3, так як має набагато нижчу вартість. Застосування ОСБ-4 рекомендовано в спорудах, що мають невеликі покрівельні свеси, при систематичному намоканні фасаду і відсутності водостічної системи (щоб уникнути або мінімізувати намокання додатково застосовуються спеціалізовані вологостійкі фарби і покриття).

Система мокрий фасад Церезіт

Услуги по Ремонту Офисов

Як вибрати вхідні двері

Онлайн казино: начало игры

Уберем до блеска под ключ