Система мокрий фасад Церезіт

Система мокрий фасад Церезіт - це багатошарова конструкція, яка конструктивно складається з утеплювальних плит, закріплені на поверхні стіни, армуючих елементів і пофарбованого штукатурного шару. До Ваших послуг якісне утеплення teplodim.info за вигідною та доступною ціною, без накруток ті переплат. Найбільш популярним способом утеплення будівель і приміщень є зовнішнє утеплення стін. А технологією, яка гідно зайняла перше місце серед методів зовнішнього утеплення фасадів будівель, є система утеплення Церезіт. Утеплювачем можуть виступати пінополістирол або мінераловатная плита. Армуючий елемент - це пластикова сітка. А останнім штукатурним шаром є будівельна суміш Ceresit. Для фарбування можна використовувати фарби на основі акрилу, силікону, силікатів.

Головним завданням такого утеплення є збереження, принаймні, 1/3 тепла в холодний сезон, а також, що важливо, надання фасаду будинку приємного зовнішнього вигляду. За допомогою такої технології досягається винесення точки роси назовні приміщення. Саме тому навіть при великій різниці температурних показників всередині і зовні будинку, конденсат не утворюється.

Фахівці сходяться на думці, що технологія мокрий фасад Церезіт заслужено займає лідируючі позиції при виборі методів обробки зовнішніх фасадів. Вона на все 100% справляється з поставленими завданнями при відносно низьких витратах на матеріал і роботу, сприяє підвищенню експлуатаційних характеристик приміщень.

Переваги системи утеплення фасадів Церезіт

Установка системи утеплення фасадів Церезіт вирішить всі незручності і труднощі, що виникають взимку. Це і економія тепла, і відсутність конденсату в стінах і т.д. В технології мокрий фасад Церезіт ретельно підібрані всі компоненти, які доповнюють і добре взаємодіють один з одним. Більш того, прораховуються навіть всілякі зміни, які можуть виникнути в процесі роботи з матеріалами. Ефективність цього методу доведена його перевагами.

Утеплення фасадів Церезіт забезпечує привабливий естетичний вигляд зовнішніх стін будівлі. При цьому зовнішній вигляд будівлі оновлюється, не зачіпаючи його архітектурних особливостей.

Система утеплення Церезіт має відмінну теплової ефективністю при невеликій вазі конструкції.

Технологія дозволяє змістити точку роси за межі приміщення, завдяки чому виключається можливість утворення зайвої вологи в стінах будівлі.

Завдяки особливостям системи мокрий фасад «Церезіт» повністю відсутні «містки холоду» і можливість промерзання стін.

Утеплення фасадів Церезіт »забезпечує хорошу додаткову звукоізоляцію стін.

Теплоізоляційні плити легко пристосовуються до архітектурних особливостей будинку.

Системы мониторинга

Поговоримо про ламінат

Уберем до блеска под ключ